Chory na koronawirusa polityk w szpitalu wali w Platformę! NIESAMOWITE ZDJĘCIE

2020-03-26 11:34 LIKP
Koronawirus
Autor: pixabay.com Koronawirus

Koronawirus w Polsce. Straszna zaraza atakuje każdego, ale życie polityczne musi się toczyć swoim torem. Zdaje sobie z tego sprawę kontrowersyjny polityk, który należy do szczecińskiego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Sam ma koronawirusa, co jednak nie przeszkadza w mu w waleniu w Platformę Obywatelską. Zobacz niesamowite zdjęcie zarażonego koronawirusem Dariusza Mateckiego ze szpitala.

Dariusz Matecki należy do Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Znany z oryginalnych akcji i stanowczych poglądów polityk wylądował w szpitalu po tym, jak zdiagnozowano u niego koronawirusa. Polityk jednak na szpitalnym łóżku nie próżnuje. Matecki wbił kij w mrowisko, komentując działania posłów Platformy Obywatelskiej i Konfederacji w sprawie posiedzenia Sejmu. Ależ im się oberwało! "Mam nadzieję, że przez nieodpowiedzialne zachowanie KO i Konfederacji do polskich szpitali nie trafi niedługo znacznie więcej osób, w tym starszych pracowników Sejmu" - napisał na Twitterze Matecki, dołączając do wpisu swoją niesamowitą fotografię na szpitalnym łóżku z laptopem na kolanach. - Trzymajcie się tam posłowie! - dodał radny. 

CZYTAJ TAKŻE: Marek Jakubiak OPLUTY pod blokiem! Obarcza Borysa Budkę. Przerażające słowa

Przypomnijmy, że czwartkowe Sejmu będzie dotyczyć zmian w regulaminie pracy Izby, które mają pozwolić na głosowanie zdalne. Początkowo i to posiedzenie miało odbyć się zdalnie, ale politycy PO i Konfederacji podnosili, że jest to sprzeczne z konstytucją. Formacje te uważały, że nie można przeprowadzić wcześniej głosowania zdalnego bez uchwalenia zmian w tradycyjny stacjonarny sposób. 

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze