Ciężarna Tusk pokazała wnętrze torebki. Portfel za 4,3 tys. zł!

2021-07-22 15:19
Katarzyna Tusk
Autor: AKPA

Kasia Tusk od lat kojarzy się Polakom jako wielka pasjonatka mody. Nawet w ciąży blogerka dba o to, by prezentować się stylowo. Znak rozpoznawczy Kasi? Umiejętne łączenie rzeczy z sieciówek z tymi z najwyższej półki. Tym razem córka Donalda Tuska pokazała wnętrze swej torebki. Fanki zdębiały na widok tego luksusu! Nic dziwnego, widok portfela za 4,3 tys. zł to raczej rzadkość.

Kasia Tusk to bez dwóch zdań kobieta stylowa. Na co dzień udowadnia, że nawet będąc w ciąży, nie trzeba rezygnować z trendów. Ale Kasia ślepo za modą nie goni i od lat jest wierna swojemu minimalistycznemu stylowi. Jak można wywnioskować po jej postach w mediach społecznościowych, oraz treściach na blogu, córka byłego premiera jest miłośniczką słynnej francuskiej marki Chanel. Ostatnio Kasia pokazała wnętrze swej torebki. Znalazły się w niej portfel i kosmetyki z logiem tego luksusowego domu mody. Jak można się domyślić, ceny produktów do najniższych nie należą. W torebce nie może zabraknąć portfela. Ten, który pokazała Kasia kosztuje ok. 4,3 tys. zł. Perfumy? Ponad 300 zł. Z kolei za puder w kamieniu trzeba zapłacić 273 zł. To sporo. Nic dziwnego, że gdy Kasia pokazała wnętrze torby, zaroiło się od komentarzy. - Pani Kasiu!!! Z całym szacunkiem, ale to są tak drogie rzeczy z najwyższej półki! - zwróciła uwagę jedna z internautek.

Express Biedrzyckiej - Marek Sawicki: Wolność mediów nie jest zagrożona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze