Co oni wyprawiają?! NAKRYLI Kaczyńskiego z ochroniarzami w Sejmie. Jest SKANDAL [WIDEO]

2019-09-12 7:00 LIKP
Jarosław Kaczyński- wywiad
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński- wywiad

Ostatnie posiedzenie Sejmu trwającej jeszcze kadencji było wyjątkowo burzliwe. PiS niespodziewanie zdecydowało o przerwaniu posiedzenia, co wywołało gigantyczne emocje. Jest jednak coś, co dla wielu osób będzie zdecydowanie większym skandalem. Chodzi o Jarosława Kaczyńskiego i jego ochroniarzy. Wszystko się nagrało i już wyciekło do sieci. Politycy opozycji tylko zacierają ręce.

Mimo że Jarosław Kaczyński dla wielu Polaków jest najważniejszą osobą w państwie, to formalnie żadnej wysokiej państwowej funkcji nie pełni. Jest wyłącznie szefem partii i szeregowym posłem. Nie przeszkadza mu to jednak w korzystaniu ze specjalnych przywilejów. O dziwnej sytuacji "uprzejmie doniósł" właśnie poseł PO Cezary Tomczyk. "Tak do Sejmu wchodzi paradyktator J.Kaczyński. Wejściem dla Marszałka Sejmu .Jego ochroniarze za to z widoczną bronią wchodzą do Sejmu bez kontroli pirotechnicznej. Bez bramek. Bez żadnego trybu. Nielegalnie. Składam zapytanie do Marszałek Elżbiety Witek jak mogła do tego dopuścić - zapowiedział oburzony.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Jędraszewski. Jego dom to prawdziwy PAŁAC! [WIDEO]

W zeszłym roku pisaliśmy o horrerdalnych kosztach ochrony Jarosława Kaczyńskiego. Podaliśmy także zarobki jego najbliższych współpracowników (CZYTAJ TU)

Najnowsze