Co się dzieje!? Poseł PiS "ROZEBRAŁ" piękną 26-latkę. Gorące zdjęcia!

2021-01-20 6:20 aac pmar
Justyna Klimasara z SLD
Autor: Justyna Klimasara/TWITTER Justyna Klimasara z SLD

Kto by się spodziewał, że sprawy przybiorą tak nieoczekiwany obrót? Wszystko zaczęło się od brutalnego włamania hakerów do mediów społecznościowych Marka Suskiego (63 l.). Na Twitterze posła PiS pojawiły się półnagie zdjęcia, rzekomo należące do jednej z radnych Zjednoczonej Prawicy. Wybuchł nie lada skandal, a tu nagle z odsieczą ruszyła młoda działaczka SLD, która postanowiła w akcie solidarności… sama zrzucić ciuchy

Justyna Klimasara (26 l.), to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych przedstawicielek polskiej lewicy. Teraz jest o niej głośno, bowiem w nietypowy sposób postanowiła odnieść się do głośnej sprawy włamana na konto Marka Suskiego. - Solidaryzuje się z kobietami, których bardzo intymne zdjęcia zostały upublicznione bez ich zgody. Niezależnie czy sytuacja jest fejkiem czy nie, nikogo nie można poniżać. Zdjęcia typu „nudes” mogą być wrzucane świadomie i za zgodą fotografowanej - napisała. Co więcej, do wpisu dołączyła swoje nader gorące zdjęcie, na którym widzimy ją tylko w seksownej, czarnej bieliźnie!

- To atak włamywacza. Złożę zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – mówił nam sam Suski po pojawieniu się na jego profilu półnagich zdjęć. Jak podkreśla, razem z radną jest ofiarą przestępstwa. Szczęście w nieszczęściu, że w takich chwilach można liczyć na pomocną dłoń z drugiej strony barykady!

Super Raport 19.01 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany SLD, były premier oraz dr Tomasz Karauda - lekarz chorób płuc)
Najnowsze
KOMENTARZE