Co się stało z twarzą Hanny Lis? Zdjęcie obnaża prawdę

2021-07-27 12:29
Hanna Lis
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Hanna Lis

Hanna Lis sporo zmieniła w swoim życiu. Rzadziej pojawia się w dużych mediach, przeprowadziła się też do nowego domu. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, na którym wyraźnie widać jej twarz. Na ma na nim ani grama makijażu, jednak różnica jest widoczna gołym okiem. Fani na pewno zastanawiają się, co się jej stało? Wszystko widać gołym okiem, posypały się komentarze.

Hanna Lis zdobyła grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej każdy nowy post. Służą także pomocą, co udowodnili, gdy dziennikarce zaginęły koty. Gdy się przeprowadzała ukochane zwierzaki uciekły, a zrozpaczona reporterka prosiła w internecie o pomoc. Dostała od swoich fanów wiele wsparcia i cennych rad, na przykład o grupach w mediach społecznościowych lub metodach szukania czworonogów. Wskazówki okazały się bardzo pomocne, a Hanna Lis znalazła obie zguby. Teraz pokazała, że jest szczęśliwa w nowej lokacji, przy okazji chwaląc się eleganckim, białym salonem, jednak to nie wnętrza zwróciły uwagę internautów, a jej twarz. Hanna Lis pokazała się bez grama makijażu i wyraźnie widać, że coś stało z jej twarzą… Od razu pojawiły się komentarze. Jak się okazało, odpoczynek i zmiana otoczenia miały cudowny wpływ na wygląd dziennikarki. Wygląda promienie i świeżo. „Oooo, jaki fajny Pastecias i jakaś 20-stka go trzyma na rękach”, „Pani Hania piękna i naturalna” - czytamy. Jak widać, Hanna Lis czuje się wspaniale!

Zobacz:

Alarm w studiu TVN! Nagle przerwano program na żywo! Co się stało?

Hanna Lis wolałaby o tym zapomnieć? Pewnych faktów z przeszłości nie da się wymazać

Hanna Lis niszczy Szymona Hołownię! Wyciągnęła coś, co może ostatecznie pogrążyć Polskę 2050

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE