Co tam się działo?! Wypadek osoby niepełnosprawnej na ważnym spotkaniu polityków PO. [ZDJĘCIA]

2021-09-19 21:23
Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej w Płońsku
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej w Płońsku

Konwencja Krajowa PO odbyła się w sobotę w Płońsku. Najważniejszym punktem było wystąpienie Donalda Tuska. Niestety tuż przed spotkaniem polityków Platformy doszło do przykrego incydentu. Kobieta, która na konwencję przyjechała na wózku inwalidzkim miała wypadek. A wszystko przez niedopatrzenie organizatorów spotkania. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Konwencja Krajowa PO w Płońsku to było ważne wydarzenie dla polityków tej partii. W swoim przemówieniu Donald Tusk zwrócił uwagę na to, w którym kierunku powinna pójść Platforma Obywatelska, jeśli chce wygrać wybory z PiS.

Nie przegap: Takiego Donalda Tuska jeszcze nie widzieliśmy! Totalna zmiana. Sprawdź sam

Na miejsce spotkania politycy PO nieprzypadkowo wybrali halę sportową Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. W ten sposób partia chciała symbolicznie zwrócić się w kierunku elektoratu z mniejszych miejscowości. Przed niezbyt dużym budynkiem i w samej hali było dość tłoczno, co potęgowało otwarte tylko jedno skrzydło drzwi wejściowych. Kiedy spora grupa działaczy czy sympatyków PO próbowała dostać się do środka, robiło się zamieszanie. Co gorsza, przy schodach prowadzących do budynku nie było podjazdu dla niepełnosprawnych. Jedna z uczestniczek, poruszająca się na wózku inwalidzkim, przypłaciła to przykrym upadkiem. Całe szczęście nic się nie stało i kobiecie szybko udzielono pomocy. Głównym wejściem na halę nie dostał się również jeżdżący na wózku syn posłanki KO Iwony Hartwich, który został odwieziony do bocznego wejścia.

Sonda
Czy często spotykasz się z budynkami, które są niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych?
Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Tusk nie odbierze wyborców PiS-owi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE