Córka Kaczyńskiej POTWIERDZA! Rodzina się POWIĘKSZY. Wielka radość

2020-10-31 11:05 CHA
Marta Kaczyńska
Autor: Kurnikowski/AKPA Marta Kaczyńska

Hurra! Wspaniałe wieści płyną z otoczenia Marty Kaczyńskiej. Okazuje się, że już niebawem rodzina się powiększy i dołączy do niej nowy członek. Radosne wieści właśnie potwierdziła córka bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Martynka. Zostało już niewiele czasu, a emocje rosną. Cóż, teraz trzeba po prostu czekać z niecierpliwością, ale i radością.

Córka Marty Kaczyńskiej to wielka miłośniczka koni. 16-letni wałach Kamelot jest traktowany jak członek rodziny. Zwierzę doglądane jest codziennie i wypieszczone. Ale milusińskich wokół nikgdy dość, toteż rodzinne grono ma się wkrótce powiększyć. Przyznała to sama Martynka podczas sesji pytań i odpowiedzi z internautami. - Planujesz kupno drugiego konia? - zapytano jej. - Tak i mam nadzieję, że się uda – przyznała Martynka. Innym razem mówiła, że ma nadzieję, że to kwestia kilku miesięcy. Marta Kaczyńska, która sama jest uwielbia zwierzęta, oraz z pasją przygląda się jeździeckiemu hobby córki musi być szczęśliwa. Kto wie, może na nowym koniu Martynka będzie biła kolejne rekordy i przynosiła jeszcze większą dumę rodzicom?

ZOBACZ TEŻ: 13-letnia wnuczka Kaczyńskiego WPROST zapytana o ABORCJĘ. Co na to prezes PiS?!

Super Raport 30.10 (Goście: Ryszard Czarnecki - PiS, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy oraz dr Mirosław Oczkoś - ekspert ds. wizerunku)
Najnowsze