Cóż za dżentelmen! Premier zabrał żonę na romantyczną kolację przy świecach

2022-05-14 20:49
Premier Mateusz Morawiecki
Autor: facebook Premier Mateusz Morawiecki

W końcu nadszedł weekend. To idealny czas na zwolnienie tempa i skupienie się na tym, co dla nas najważniejsze. Spokojniejszy dzień miał także na co dzień zapracowany Mateusz Morawiecki. Premier nie zmarnował okazji i świetnie wykorzystał wolne chwile.

To był z pewnością wyjątkowy dzień dla Mateusza Morawieckiego. Zwykle zabiegany premier mógł w końcu spędzić spokojny wieczór ze swoją ukochaną żoną. Patrząc na zdjęcie, nie da się do niczego przyczepić - wszystko wygląda niezwykle romantycznie. Na stole pojawiły się świeczki, a także wazon z intensywnie pachnącym bzem. Nie zabrakło też lampki białego wina. Para przytula się do siebie i wygląda na przeszczęśliwą. Ach, tylko pozazdrościć atmosfery! 

Premier pochwalił się udanym wieczorem w mediach społecznościowych. Jak zdradził, dzieci w ten weekend są w trasie i poznają harcerskie życie. ”Tymczasem my korzystamy z chwili dla siebie i wyszliśmy na kolację. Chyba większość rodziców wie, jak ważne to chwile w każdej Rodzinie” - napisał Morawiecki na Facebooku. Polityk zwrócił się w swoim wpisie także do obserwujących. “A jak Wy spędzacie weekend?” - zapytał swoich zwolenników. 

Na wpis zareagowała między innymi posłanka Joanna Borowiak z Prawa i Sprawiedliwości. “Ja także łapię cenne chwile z najbliższymi. Jakże to jest ważne i piękne. Dobrego wieczoru!” - napisała polityk. 

Komentarz zostawił także sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Adam Andruszkiewicz. ”Miłego wieczoru, Rodzina jest najważniejsza” - podkreślił. 

ZOBACZ TAKŻE: Andruszkiewicz pęka z dumy! Jego córeczka ma ledwie roczek i już to robi!

Express Biedrzyckiej 13.05 (Jan Piekło, Krzysztof Kwiatkowski, dr Mirosław Oczkoś) Sedno Sprawy: Michał Wójcik
Sonda
Czy podobają Ci się działania polityczne Mateusza Morawieckiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE