Cymański ujawnił wielki szacunek dla Kukiza. Paweł ma jaja!

2022-01-24 5:37
Tadeusz Cymański, Paweł Kukiz
Autor: Tomasz Radzik/SE

- Paweł Kukiz ma polityczne jaja! - tak w rozmowie z „Super Expressem” poseł Zjednoczonej Prawicy Tadeusz Cymański (67 l.) komentuje bunt Kukiza i jego współpracę z opozycją w sprawie powołania komisji śledczej ds podsłuchów.

Gra na dwa fronty

Po tym, jak Paweł Kukiz stał się nieformalnym sojusznikiem PiS w Sejmie, teraz postanowił nieco pograć z opozycją! I chce powołania komisji śledczej ds. podsłuchów w latach 2005–2021, czyli zarówno w okresie, kiedy rządził PiS, jak i PO. Czy Jarosław Kaczyński (73 l.) jest mocno zawiedziony taką woltą Kukiza?

Czy Kukiz chciałby przyśpieszonych wyborów? Stanowczo odpowiada. Mocne słowa

Express Biedrzyckiej - Gabriela Morawska-Stanecka: Kukiz na czele komisji to niepoważne

– Jarosław Kaczyński ma słabość do artysty Pawła Kukiza – tłumaczy nam poseł klubu PiS Tadeusz Cymański, który ma wielki szacunek do Kukiza. – Mam respekt dla niego. Świat dzieli się na dobrych, złych i artystów. Kukiz należy do tej ostatniej grupy. Szanuję swobodę i wolność wypowiedzi Pawła. Przecież to jest w tej chwili główny rozgrywający polskiej polityki! I ja bym apelował przez szacunek do Pawła Kukiza, żeby nie wieszać na nim psów, żeby bronić jednak jego honoru, bo Paweł swoją postawą pokazuje, że ma cojones (jaja – red.).

Donald Tusk zdenerwował Lewicę. Posłowie poczuli się zaatakowani! Mocna odpowiedź

Niech się trzyma z opozycją

Z kolei europoseł Ryszard Czarnecki (59 l.) zaznacza, że wolałby, żeby Kukiz pozostał przy współpracy z PiS i trzymał się z opozycją jak najrzadziej.

– Wolałbym, żeby między nami a Kukizem nie było żadnych kontrowersji. Kukiz ma swoje gry, gierki, lepiej, żeby nie było tych gier z PO, ale on jest wolnym strzelcem i nikt mu tego nie zabroni. Apeluję do niego, żeby częściej grał z nami, a nie z opozycją – kwituje Ryszard Czarnecki.

Sonda
Paweł Kukiz - lepszy jako polityk, czy muzyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE