Człowiek Ziobry: Nie ma powodu, by szukać podziałów na prawicy

2019-10-21 11:11 tw
Jacek Ozdoba
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Jacek Ozdoba

„Najważniejsze byśmy powrócili do wartości, które powinna mieć Zjednoczona Prawica. Dlatego dyskusja rozpoczęta przez Patryka Jakiego i Zbigniewa Ziobro w 100 procentach odpowiada mojemu światopoglądowi. Podpisuję się w pełni pod tym co robi Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki” - mówi w rozmowie w Radiu Puls, poseł-elekt Jacek Ozdoba. Dodaje jednak: „Najważniejsza jest Zjednoczona Prawica”.

Gość programu „Sedno Sprawy” mówił też o niekwestionowanym przywództwie Jarosława Kaczyńskiego. „Uważam, że Zjednoczona Prawica pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego (…) jest najlepszym rozwiązaniem”. „Nie widzę powodu, żeby szukać podziałów na prawicy. Trwa normalna dyskusja związana z wartościami” - dodał.

Pytany przez Jacka Prusinowskiego, czy PiS powinien się zradykalizować i pójść bardziej w prawą stronę, Ozdoba powiedział, że nie chodzi o radykalizację, ale o podkreślenie spraw dotyczących chrześcijaństwa, obrony wartości. „Chodzi o Powrót do tych wartości i idei, które łączyły Zjednoczoną Prawicę” - dodał.

Najnowsze