Czuję się mężczyzną – wyznaje Renata Beger

2020-09-19 17:42 Danuta Rawicka
Renata Beger na proteście rolników przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie
Autor: EAST NEWS Renata Beger na proteście rolników przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Takie zaskakujące słowa byłej posłanki Samoobrony padły w trakcie wywiadu udzielonego przez Renatę Beger portalowi Interia. Była parlamentarzystka stwierdziła, że nic już nie musi i dodała, że czuje się mężczyzną. Dlaczego tak twierdzi?

Patrząc na Renatę Beger nie można powiedzieć, że brakuje jej kobiecości. Tym bardziej zaskakuje wyznanie jednej z byłych liderek Samoobrony , że czuje się mężczyzną. Wcześniej zasłynęła ze słów, które na stałe zapisały się w pamięci Polaków za sprawą głośnego wywiadu, udzielonego "Super Expressowi" w 2003 roku. Tym razem autorka wypowiedzi o „ kurwikach w oczach” znów zaskakuje.

Renata Beger niedawno uczestniczyła w proteście rolników przeciwko tzw. ustawie futerkowej, przeforsowanej przez PiS i w związku z tym udzieliła wywiadu portalowi "Interia". W trakcie rozmowy była posłanka Samoobrony stwierdziła: " Czuje się mężczyzną i nie idę na emeryturę". Dopytywana co to znaczy, wypaliła: „ W Warszawie są ludzie, którzy czują się kobietami, to dlaczego ja nie mogę czuć się mężczyzną?”