Czy to już wojna? Rydzyk masakruje Kaczyńskiego w telewizji. Jest reakcja [WIDEO]

2021-10-14 8:31
Ojciec Tadeusz Rydzyk
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Ojciec Rydzyk będzie wściekły. Koło jego uczelni stanie wyjątkowy bus

Pierwsze słowo do dziennika? Najwyraźniej nie w Toruniu. Internauci nie posiadali się ze zdumienia po tym, jak TV Trwam ostro zaatakowało Prawo i Sprawiedliwość w materiale informacyjnym dotyczącym podwyżek cen paliw. Kiedy krytyczny wobec rządu materiał przykuł uwagę polityków i dziennikarzy, telewizja szybko usunęła wszelkie ślady po materiale z sieci. Czyżby była rozmowa na linii Nowogrodzka-Toruń?

W materiale wyemitowanym wczoraj w Informacjach Dnia, przypomniano wypowiedzi Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego z 2012. - Jest inflacja, a jednym z mechanizmów napędzających inflację jest wzrost cen paliw - mówił Kaczyński w materiale Trwam, w którym przypomniano, że wówczas winą za wysokie ceny paliw PiS obarczał rządzącą koalicję PO-PSL, która nie zdecydowała się na obniżenie akcyzy. - Ale dziś to Prawo i Sprawiedliwość jest u władzy, a żaden polityk partii nie mówi o możliwej obniżce akcyzy - mówił prowadzący. 

Nieprzychylny władzy materiał zwrócił na siebie uwagę internautów. - Panie prezesie, ojciec dyrektor też by chciał mieć udział w rekonstrukcji rządu. Nie ma tam jakiegoś niewielkiego ministerstwa, które można wydzielić? - spytała jedna z nich. Materiał Trwam o paliwach skomentował także poseł Artur Dziambor z Konfederacji. - Halo! Twam Jak Wy mnie zaimponowaliście w tej chwili - napisał Dziambor na Twitterze. 

W godzinach wieczornych relacja nie była już dostępna w serwisie internetowym Telewizji Trwam, a wpis z linkiem do niej usunięto z profilu twitterowego stacji. Natomiast z kanału youtube’owego usunięto wydania programu informacyjnego w tym materiałem.

Dlaczego materiał zniknął? Czyżby była rozmowa na linii Rydzyk-Kaczyński? Piszcie co myślicie w komentarzach! 

CBŚP rozdaje tysiące litrów alkoholu i paliwa na walkę z pandemią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE