Daniel Olbrychski nie zapłacił grzywny za jazdę po pijaku!

2015-11-24 10:44

On to nie ma wstydu! Daniel Olbrychski (70 l.) miesiąc temu został skazany przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu. Dostał 10 tys. zł grzywny i trzy lata zakazu prowadzenia pojazdów. Zasądzonej kwoty dla fundacji jednak nie wpłacił. I nie wygląda na to, żeby zrobił to w najbliższym czasie.

W czerwcu tego roku aktor został zatrzymany przez policję w Podkowie Leśnej, niedaleko swojego domu. W wydychanym powietrzu miał 0,9 promila alkoholu. Tłumaczył się, że wieczorem wypił za dużo wina do kolacji. Wiedząc, że nie ma szans na obronę, samowolnie poddał się karze, otrzymując najniższy z możliwych wyroków. - 5 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i 5 tys. złotych mandatu.

Co z tego, skoro nikt tych pieniędzy jeszcze nie zobaczył.

- Informuję, iż oskarżony dotychczas nie wpłacił zasądzonej kwoty 5000 złotych - mówi nam Katarzyna Kisiel, rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Warszawie.

Panie Danielu, należałoby się pospieszyć...

Zobacz także: Sąsiedzi boją się Daniela Olbrychskiego? Nikt nie chce mieszkać obok aktora

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE