Danuta Holecka wróciła do Wiadomości. Ważny gest, chodzi o tradycję

2021-06-19 20:12
Danuta Holecka, Wiadomości TVP
Autor: AKPA Danuta Holecka, Wiadomości TVP

Już za kilkadziesiąt minut polscy piłkarze zmierzą się w niezwykle ważnym meczu Mistrzostw Europy 2020 z faworyzowaną Hiszpanią. Cała Polska trzyma kciuki, by ekipa Paula Sousy sprawiła niespodziankę i co najmniej zremisowała to spotkanie. Wyrazy wsparcia płyną z całego kraju, dawno niewidziana Danuta Holecka prowadzać sobotnie wydanie "Wiadomości" TVP wspierała naszą kadrę narodową ubrania w biało-czerwone barwy. Co eleganckiej, czerwonej marynarki, ubrała białą koszulkę. W końcu dzień meczowy, to dzień barwowy, tradycja zobowiązuje.

Danuta Holecka w biało-czerwonym stroju wspiera kadrę w meczu Polska - Hiszpania

Przed polskimi piłkarzami prawdopodobnie najważniejszy mecze tego roku, po nieoczekiwanej porażce ze Słowacją podopieczni Paulo Sousy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i by zachować szanse na awans do kolejnej rundy Euro 2020 potrzebny jest co najmniej remis. Nie będzie to łatwe zadanie, zdecydowanym faworytem meczu jest Hiszpania, wszyscy mamy jednak nadzieje, że Robert Lewandowski i spółka sprawią sensację i w sobotnią noc Polska będzie bawiła się do rana. Słowa i wyrazy wsparcia płyną z całego kraju i wszystkich pochłonęła piłkarska gorączka. Danuta Holecka, która w sobotę, 19 czerwca poprowadziła wieczorne wydanie "Wiadomości" w TVP postanowiła dołączyć do tego grona i pojawiła się na antenie w biało-czerwonych barwach. Prezenterka postawiła na elegancką, czerwoną marynarkę, na której zestawiła klastyczną, białą koszulkę.   

Danuta Holecka w Wiadomościach w biało-czerwonych barwach
Autor: TVP
Polsko-hiszpańska fiesta przed meczem. Co tam się działo?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze