Debata prezydencka w TVP. Kiedy starcie Duda-Trzaskowski? Gdzie oglądać?

2020-06-29 19:36 ZPL
Andrzej Duda zwycięzcą pierwszej tury wyborów 2020. Drugi Rafał Trzaskowski
Autor: Piotr Molecki/East News, Jan Bielecki/East News Andrzej Duda zwycięzcą pierwszej tury wyborów 2020. Drugi Rafał Trzaskowski

Debata prezydencka w TVP. Już wiadomo, że TVP zorganizuje debatę prezydencką przed II turą. Telewizja Polska poinformowała, że zaplanowała dyskusję Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim na 6 lipca, na godzinę 21. Kandydaci jeszcze nie zadeklarowali swojego udziału w debacie prezydenckiej w TVP.

Debata prezydencka w TVP. Powoli opadają emocje po pierwszej turze wyborów, którą wygrał Andrzej Duda. Kandydat PiS może się pochwalić poparciem około 42% Polaków, którzy wzięli udział w głosowaniu. O Pałac Prezydencki w drugiej turze obecny prezydent będzie rywalizował z Rafałem Trzaskowskim na którego głos oddało 30% głosujących. Momentem, który może się okazać zwrotny dla kandydata PO jest bez wątpienia debata. A ta zostanie zorganizowana 6 lipca i będzie ją można oglądać w TVP1, TVP Info oraz TVP Polonia. Początek o godzinie 21, debatę poprowadzi Michał Adamczyk. Póki co, jeszcze żaden z kandydatów nie zadeklarował, czy weźmie udział w debacie prezydenckiej TVP. 

Czytaj: Wyniki wyborów 2020. Hołownia podjął ważną decyzję

Super Raport 29 VI (goście: Kamiński, Czarnecki, Dziambor, Budka, Gawkowski, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze