Definitywny koniec Donalda Tuska?! "Coś się zmieniło". Potworny cios w byłego premiera

2021-03-02 9:43 likp
Donald Tusk
Autor: Artur Hojny/Super Express Donald Tusk

Donald Tusk jeszcze niedawno dla wielu Polaków pozostawał jedyną nadzieją na pokonanie Jarosława Kaczyńskiego i PiS. Ostatnio jednak nawet najwięksi fani byłego premiera zaczęli w niego wątpić. Wygląda na to, ze to definitywny koniec Donalda Tuska w wielkiej polskiej polityce. Już nawet zapatrzony jak w obrazek w byłego szefa rządu Zbigniew Hołdys wprost stwierdził, że "coś się zmieniło". Dla Donalda Tuska musiał to być potworny cios.

Donald Tusk - mimo że z polskiej polityki wycofał się w 2014 roku - cały czas na bieżąco komentuje sytuację w kraju. W poniedziałek, 1 marca, udzielił mocnego wywiadu w TVN24, nie zostawiając suchej nitki na obozie PiS (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Wcześniej były premier zmiażdżył Andrzeja Dudę wpisem na Twitterze (ZOBACZ TU). Problem w tym, że zwolennicy Donalda Tuska dostrzegają ostatnio wyłącznie jego aktywność publicystyczną. Zwrócił na to uwagę Zbigniew Hołdys w bardzo gorzkim wpisie w mediach społecznościowych. - Coś się zmieniło. Gdy słucham Tuska, to słyszę bardziej politologa, niż polityka, jakiejś inteligentniejszej wersji Migalskiego, a nie przywódcę czegokolwiek. Może to kwestia pytań, może Twittera, który codziennie osłabia każdego, a może jednak utraty pasji. Ale coś się zmieniło - stwierdził legendarny lider Perfectu. 

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz pogratulował Piotrowi Żyle. Jest odpowiedź! "Antoś...". Zrobił się niezły kwas

To nie koniec przykrych informacji dla Donalda Tuska w ostatnim czasie. Jakiś czas temu opublikowano sondaż Social Changes dla portalu wPolityce.pl, z którego wynika, że Polacy nie chcą powrotu byłego premiera do krajowej polityki (TU ZOBACZYSZ WYNIKI SONDAŻU). Pocieszeniem dla Tuska jest to, że ciągle ma on mocną pozycję w polityce europejskiej, o czym świadczy choćby to, ze jest szefem Europejskiej Partii Ludowej. 

CZYTAJ TAKŻE: Trzaskowski mówi o przyśpieszonych wyborach. Pada konkretny termin!

Sedno Sprawy - Adam Niedzielski
Najnowsze