Dodatkowe pieniądze dla EMERYTÓW już wkrótce? Szykują rewolucję [EXPRESS BIEDRZYCKEJ]

2019-11-22 20:22 LIKP
Kamil Bortniczuk gościem Expressu Biedrzyckiej
Autor: Marcin Smulczyński/SUPER EXPRESS Kamil Bortniczuk gościem Expressu Biedrzyckiej

To znakomita wiadomość dla polskich emerytów. Pojawił się pomysł, dzięki któremu seniorzy będą mogli zyskać naprawdę duże pieniądze. Tym razem nie chodzi o 13-tki i 14-tki, tylko o coś zupełnie innego. O sprawie w "Expressie Biedrzyckiej" powiedział, składając ważną deklarację, bliski współpracownik Jarosława Gowina - poseł Kamil Bortniczuk.

Polityk Porozumienia zapytany został o najnowszy pomysł Lewicy zakładający zniesienie limitu 30-krotności pod warunkiem ustalenia poziomu minimalnej i maksymalnej emerytury. - To jest socjalistyczna kradzież. Bo składki opłacane ponad limit byłyby zwyczajnie przez państwo kradzione - przekonywał Bortniczuk - Ja osobiście - jako wolnorynkowiec - będę radził rządowi, żeby raczej podnieść kwotę wolną od podatku, bo to wpłynie pozytywnie na sytuację emerytów - zapowiedział i zadeklarował, że "dystansie tej kadencji" projekt zostanie złożony przez jego partię.

ZOBACZ "EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" Z KAMILEM BORTNICZUKIEM

Kamil Bortniczuk w rozmowie z Kamilą Biedrzycką mówił tez m.in. o relacjach swojego szefa z Jarosławem Kaczyńskim i z Donaldem Tuskiem. - Jarosław Gowin mówił wielokrotnie, że współpraca z prezesem Kaczyńskim jest znacznie łatwiejsza niż z Donaldem Tuskiem - podkreślił. - Widocznie z Jarosławem Kaczyńskim, niezależnie od tego jaki ma wizerunek kreowany przez niektóre media, łatwiej jest rozmawiać - ocenił Bortniczuk.

Najnowsze