Domowy tyran z Bydgoszczy usłyszał wyrok! 2 lata więzienia dla radnego PiS

2019-08-13 16:09 MMB
Radny z Bydgoszczy Rafał P. może mieć rozszerzone zarzuty, ale nie stawił się na przesłuchanie
Autor: archiwum / Eska Info Radny z Bydgoszczy Rafał P. może mieć rozszerzone zarzuty, ale nie stawił się na przesłuchanie

Bił, wyzywał i poniżał żonę – teraz został skazany na 2 lata bezwzględnego więzienia! Sąd nie miał litości dla byłego bydgoskiego radnego PiS Rafała P., który przez 12 lat miał znęcać się nad żoną Karoliną!

– Zgromadzony materiał dowodowy w tej sprawie (…) wykazał, że mieliśmy do czynienia z długotrwałym znęcaniem fizycznym i psychicznym – grzmiał sędzia podczas odczytywania wyroku. Sama poszkodowana mówiła dziennikarzom, że po wyjściu z sali rozpraw poczuła ulgę. – Jestem usatysfakcjonowana – wyznała Karolina Piasecka. Oprócz bezwzględnego więzienia sąd nakazał byłemu politykowi zapłacić 75 tys. zł pokrzywdzonej, a także zabronił mu zbliżać się do niej na odległość mniejszą niż 50 metrów na okres 5 lat. Wyrok nie jest prawomocny. Przypomnijmy, że prokuratura żądała niskiego wymiaru kary: dwóch lat ograniczenia wolności w formie 30 godzin prac społecznych miesięcznie. Dramat kobiety wyszedł na jaw w 2017 roku, kiedy zdecydowała się ujawnić nagrania, na których słychać, jak jej mąż się nad nią znęca.

Kaz powrócił w wielkim stylu! [ZOBACZ]

Najnowsze