Tusk się zapadnie pod ziemię?! Legenda Podlasia przypomniała wstydliwą historię. Głupia sprawa...

2020-12-04 17:06 likp
Donald Tusk
Autor: Marcin Gadomski Donald Tusk

Donald Tusk zapewne wkurzy się na maksa! Po tym, gdy na profilu wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych pojawiło się zadnie, że Tusk to "jeden z najwybitniejszych Polaków wszechczasów", rozpętała się prawdziwa burza. Legenda Podlasia Adam Andruszkiewicz nie mógł powstrzymać się od zgryźliwego komentarza. Dla Tuska najgorsze jest to, że Andruszkiewicz przypomniał bardzo wstydliwą dla byłego premiera historię. Głupia sprawa... Co o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach.

Adam Andruszkiewicz od lat nie ukrywa swojego bardzo krytycznego stosunku do Donalda Tuska. Urodzony w Grajewie i związany z Białymstokiem minister w kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego to prawdziwa legenda Podlasia, gdzie PiS od lat cieszy się dużym poparciem społecznym. Z kolei w tych stronach mieszka wielu krytyków Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Właśnie w ich gusta trafił Andruszkiewicz, komentując odważny komunikat wielkopolskiej PO. Minister sprawiał wrażenie mocno rozbawionego. - Sympatycy PO nazwali Donalda Tuska "jednym z najwybitniejszych Polaków wszechczasów". Nie wiem, czy to dzięki Amber Gold czy innym "sukcesom" Tusk zyskuje u was taki przydomek - ale błagam, nie róbcie sobie żartów. A przy okazji nie obrażajcie naszych prawdziwych polskich Bohaterów!- apelował Andruszkiewicz. To nie był jedyny post legendy Podlasia o Tusku. W kolejnym przypomniał bardzo wstydliwą dla byłego premiera sprawę. - A ci dalej swoje farmazony o "wybitności" Tuska...kończę ten śmieszny temat. Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał marynarki w Brukseli obcym urzędnikom. I to tyle jeśli chodzi o "wybitność" Tuska jako polityka - szydził Andruszkiewicz, odnosząc się do wpisu Tomasza Lisa.

CZYTAJ TAKŻE: SZOK! Gej w rządzie PiS?! Kaczyński "chwalił się tym". Mocne nazwisko!

Adam Andruszkiewicz przypomniał w ten sposób sytuację z czasów, gdy Donald Tusk był szefem Rady Europejskiej. Wówczas na jednej z konferencji pomagał przewodniczącemu Komisji Europejskiej Jeanowi-Claude'owi Junckerowi... założyć marynarkę (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). 

Politycy od kuchni wirtualnie w domu Adama Andruszkiewicza
Najnowsze
KOMENTARZE