Donald Tusk bez prawa jazdy. Żona jedzie po zakupy [ZDJĘCIA]

2021-11-23 17:00
Tak żona dba o Tuska. Sama targa ciężkie siaty
Autor: SE foto ALEKSANDER SZREDER, papara07

Małgorzata Tusk (64 l.) nie opuszcza swojego męża nawet w najtrudniejszych chwilach. jako żona polityka dobrze wie, że czasami nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Teraz postanowiła zadbać o swojego męża Donalda Tuska (64 l.) i poprawić mu nieco humor po tym, jak zostało mu odebrane prawo jazdy. W naszej galerii możesz zobaczyć, jak to zrobiła.

Małgorzata Tusk to zdecydowanie perfekcyjna gospodyni. Teraz postanowiła zadbać o swojego męża i wyruszyła samochodem na zakupy. Gdy wróciła, zaniosła do domy torby pełne zakupów. Uwagę zwrócił niezwykle barwny bukiet kwiatów, który niosła osobno. Można zakładać, że są przeznaczone dla Donalda Tuska, którego żona chce w ten sposób pocieszyć. Przypomnijmy, że w Wiśniewie koło Mławy (woj. mazowieckie) były premier nie tylko dostał 500 zł mandatu i 10 punktów karnych, ale też stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Polityk jechał z prędkością 107 km/h w terenie zabudowanym, przekraczając dozwoloną prędkość o 57 km/h. Chociaż Donald Tusk otwarcie się przyznał do popełnienia wykroczenia, sytuacja musiała go przybić. Lider PO zaszył się w domu i stroni od wychodzenia. Na szczęście cały czas czuwa przy nim Małgorzata Tusk. Małżonka polityka nie opuszcza partnera nawet w najgorszych momentach, a wręcz przeciwnie - stara się pocieszyć. Na zakupach na pewno nabyła przysmaki, którymi nie tylko dokarmi Donalda Tuska, ale też poprawi mu humor. Ich córka, Kasia Tusk, też starała się wesprzeć tatę po odebraniu ma prawa jazdy. Donald Tusk ma szczęście,  że może liczyć na ogromne wsparcie całej rodziny!

Sprawdź: Donald Tusk stracił prawo jazdy. Jak się tłumaczył? Szok

Sonda
Co sądzisz o zatrzymaniu prawa jazdy Donalda Tuska?
dr Mirosław Oczkoś: Tuska nic nie usprawiedliwia [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE