Donald Tusk jak gwiazda rocka. Tych włosów każdy by zazdrościł

2021-07-26 14:55
Donald Tusk: Był królem zostanie prezydentem
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Donald Tusk: Był królem zostanie prezydentem

Donald Tusk bez wątpienia należy do grona najważniejszych polityków w Polsce. Tym bardziej, że od lipca znów jest szefem Platformy Obywatelskiej, która odżyła w sondażach po jego powrocie do polskiej polityki. Mało kto jednak wie, jak wyglądał Donald Tusk, gdy miał zaledwie 18 lat. Zdjęcie byłego premiera zostało umieszczone na Twitterze i szybko stało się niezwykle popularne. Sprawdźcie.

Donald Tusk przez siedem lat był premierem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Na tym stanowisku zastąpiła go Ewa Kopacz, a były szef rządu wyjechał do Brukseli, gdzie najpierw był szefem Rady Europejskiej, a obecnie kieruje Europejską Partią Ludową. Od kilku lat pojawiały się pogłoski mówiące o tym, że były premier wróci do kraju, ale zdecydował się na to dopiero w 2021 roku. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, notowania Platformy Obywatelskiej poszły w górę. Największa partia opozycyjna szybko przegoniła Polskę 2050 i ustępuje tylko Prawie i Sprawiedliwości. I póki co, Donald Tusk w swoich przemówieniach skupia się głównie na punktowaniu poczynań rządzącej ekipy. Konflikt Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej trwa od 2005 roku, a tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie Donalda Tuska, który w wieku 18 lat, brał udział w Jarmarku Dominikańskim. Przyszły premier zapuścił wtedy długie włosy, których mogłaby mu zazdrościć niejedna gwiazda rocka. - Dziś początek @jarmarkdominika a na zdjęciu 1975 rok i 18-letni @donaldtusk jako jeden z handlarzy - napisał na Twitterze Piotr Borawski, wiceprezydent Gdańska.

ZOBACZ TEŻ: Anita Werner ogłosiła nowinę. Zrobiła to w wieku 43 lat! "Jestem mega szczęśliwa"

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Tusk nie jest moim wrogiem, ale nie wskoczę mu na kolana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE