To jest HIT! Tak Donald Tusk śpiewa kolędę. Co z jego słynnym "r"? [WIDEO]

2021-01-24 14:51 likp
Donald Tusk
Autor: AP Donald Tusk

Donald Tusk dotychczas uznawany był za wielki talent polityczny. Nawet jego wrogowie nie mają wątpliwości, że co jak co, ale akurat politykę to robić potrafi. Nie każdy jednak wiedział, że były premier to także uzdolniony wokalista. Właśnie odkopano nagranie, na którym Donald Tusk śpiewa kolędę "Wśród nocnej ciszy". Jak podczas śpiewania brzmi jego słynne "r". Posłuchajcie Donalda Tuska w materiale wideo.

W programie "Dzień dobry TVN" ujawniono pięć ulubionych utworów muzycznych Donalda Tuska. Były premier wskazał same polskie szlagiery: "Nim wstanie dzień" Edmunda Fettinga, "Nie płacz Ewka" Perfectu, "Pocałunki" Ewy Demarczyk, "Ocalić od zapomnienia" Marka Grechuty i "Usta me ogrzej" Breakoutu. Przy okazji portal Plotek.pl przypomniał nagranie sprzed lat, na którym można zobaczyć Donalda Tuska śpiewającego kolędę "Wśród nocnej ciszy". Materiał, który były premier sam upublicznił dwa lata temu, zarejestrowany został przed 26 laty. Młody Tusk z modną pełną gęstych włosów fryzurą daje z siebie wszystko. Trzeba przyznać, że ten "wykon" wyszedł naprawdę dobrze. Czy podczas śpiewania nie było słuchać charakterystycznego "r", które na co dzień wymawia Donald Tusk? Przekonajcie się sami, oglądając materiał wideo. 

ZOBACZ TAKŻE: Pawłowicz w furii pogania zagranicznego ministra. Europa w szoku, międzynarodowy skandal!

Tak Donald Tusk śpiewa kolędę

Jak wdać, Donald Tusk to człowiek wielu talentów. Nie zapominajmy jeszcze o jego umiejętnościach piłkarskich. Słynne "haratnie w gałę" Tuska na stałe zapisało się już w historii polskiej polityki. 

ZOBACZ TEŻ: DRAMAT Kai Godek! Cios w serce od ważnego polityka PiS. Będzie musiała robić wszystko od nowa...

Najnowsze