Donald Tusk zdradził, co Kaczyński trzyma w ręku. WIELKI kłopot! W sieci aż zawrzało

2021-11-25 14:05
Donald Tusk, Jarosław Kaczyński
Autor: AP, Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Donald Tusk, Jarosław Kaczyński

Donald Tusk na Twitterze zdradził, co Jarosław Kaczyński trzyma w ręku. Od tego bardzo wiele zależy! Niestety, jednocześnie taki stan rzeczy to wielki kłopot dla rządu, ponieważ bez udziału prezesa PiS nie wszystko może się udać. W sieci aż zawrzało, a niektórzy wytykają liderowi PO hipokryzję. Myślicie, że Tusk w tej sprawie ma rację? A może się myli? Sprawdźcie szczegóły.

Donald Tusk w czwartek (25 listopada) opublikował na Twitterze post, który wzbudził wielkie emocje. Zdradził w nim, co Jarosław Kaczyński trzyma w ręku! To coś, czego zazdrości mu wiele polityków. "Ma w ręku całą władzę, a nie podejmuje żadnych decyzji. Decyzji, od których zależy życie tysięcy ludzi i bezpieczeństwo kraju", skwitował lider PO. Jego zdaniem, prezes PiS "zniknął w najbardziej krytycznym dla Polski momencie". "Wódz nam uciekł z pola bitwy", podsumował. Taka władza w ręku jednej osoby to wielki kłopot, bo jeśli tej osoby zabraknie, trudno podejmować działania. Czy jednak Tusk ma rację w swoich dywagacjach? W komentarzach wiele osób zarzuciło mu hipokryzję. "Pan niedawno wyszedł z ukrycia, żeby skoncentrować się na dezawuowaniu rządu w chwili kryzysu na granicy, prymitywnej krytyce, szczuciu i graniu na niskich emocjach. Nie wspomnę o łamaniu przepisów", odpisał Tuskowi ostro jeden z komentujących.

Sonda
Czy Donald Tusk powinien zrezygnować z szefowania w PO po pirackim rajdzie?
dr Mirosław Oczkoś: Tuska nic nie usprawiedliwia [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE