Wałęsa jak gwiazdy na poście dr Dąbrowskiej. DRAKOŃSKIE zasady

2020-09-24 6:10 CHA, TWO
Lech Wałęsa
Autor: Lech Wałęsa/Facebook

Lech Wałęsa (77 l.) postanowił zadbać o siebie i podążył tropem największych gwiazd! Były prezydent podobnie jak takie sławy jak dziennikarka Karolina Szostak (45 l.), czy aktorka Sonia Bohosiewicz (45 l.) przeszedł na restrykcyjną dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Celebrytki twierdzą, że dzięki postowi owocowo-warzywnemu podreperowały zdrowie, a przy okazji zrzuciły kilogramy! Na czym właściwie polega dieta dr Dąbrowskiej i jakie są jej zasady?

Zanim Wałęsa, który obecnie przebywa na specjalnym turnusie dietetycznym w Lądku-Zdroju ogłosi podobny sukces, najpierw musi wytrwać. - Dieta ta na razie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się – wyznał. Łatwo nie jest, bo ta czasowa dieta opiera się na warzywach i niektórych owocach. Podstawą jest m.in. zakwas buraczany. Nie można w czasie jej trwania jeść nic innego, a dzienna dawka kalorii to zaledwie 600! Dieta składa się z dwóch etapów, podczas których organizm ma się oczyszczać z toksyn, a ubocznym efektem jest utrata kilogramów.

ZOBACZ TEŻ: Wałęsa zaszokował zdjęciem w wannie: "Ale pan ma PIEKIELNIE długie..." [ZOBACZ]

Wałęsa pochwalił się nawet, że po 20 latach zrezygnował z brania insuliny i stwierdził, że „to dieta cud”. Ale specjaliści przestrzegają, że post nie jest dla każdego. - Długotrwałe stosowanie tej diety prowadzi do licznych niedoborów pokarmowych. Cukrzycy powinni wystrzegać się takich diet, gdyż niski poziom węglowodanów złożonych może być ryzykowny – alarmuje dietetyk dr Hanna Stolińska.

Express Biedrzyckiej - Michał Wójcik: Politykom Zjednoczonej Prawicy zalecam powściągliwość

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze