Dramat Danuty Holeckiej! Gwiazda TVP cierpi, niepokojące doniesienia

2021-06-10 16:03
Danuta Holecka
Autor: Niemiec/AKPA Danuta Holecka

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce i twarzą TVP. Od kiedy została szefową „Wiadomości”, mało kto wyobrażał sobie, by zniknęła z anteny. Kiedy pod koniec maja przestała się pokazywać na ekranie, część widzów bardzo się zaniepokoiła. Co się stało z Danutą Holecką? Doniesienia są wyjątkowo niepokojące, gwiazda TVP cierpi z powodów zdrowotnych! Co się stało? Niestety wiele wskazuje na to, że szybko nie wróci do prezentowania „Wiadomości”.

Danuta Holecka, według komunikatu Telewizji Polskiej, ma odbierać zaległy urlop. Okazuje się jednak, że powód jej nieobecności może być o wiele gorszy. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, powodem zniknięcia są powody zdrowotne. - Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi – przekazał mu dziennikarz „Wiadomości”. Przykre informacje podał także pomponik. Według ich informatora, Danuta Holecka cierpi z powodu bolesnego złamania. Podobno była konieczna nawet operacja i założenie jej specjalnych śrub. - Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju – mówił dziennikarzom Pomponika.

Nie przegap: Tak Danuta Holecka wygląda, gdy nie prowadzi Wiadomości TVP. Zdjęcia jej twarzy powalają. Zero śmiemy!

Kiedy Danuta Holecka wróci do „Wiadomości”?

Początkowo zakładano, że Danuta Holecka znów poprowadzi „Wiadomości” w połowie czerwca. Z ustaleń Wirtualnych Mediów wynika jednak, że aż do lipca dziennikarka nie pokaże się na antenie. - Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie – przekazał im informator.

Zobacz: Prawda o młodości Danuty Holeckiej wiele tłumaczy. Sensacyjna przeszłość gwiazdy "Wiadomości" TVP

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze