Dramat Edyty Górniak. Człowiek Kaczyńskiego MIAŻDŻY piosenkarkę, ujawnił brutalną prawdę

2020-12-02 17:35 MAV
Edyta Górniak Jarosław Kaczyński Boleslaw Piecha
Autor: Montaż SE Edyta Górniak Jarosław Kaczyński Boleslaw Piecha

Edyta Górniak znalazła się w ogniu krytyki przez swoje wypowiedzi dotyczące koronawirusa. Słynna piosenkarka twierdzi, że pandemia jest nadmuchana i stanowczo sprzeciwia się szczepieniom na COVID-19. Tymczasem w rozmowie z „Super Expressem” jej kontrowersyjne wypowiedzi postanowił skomentować lekarz, a także poseł PiS i współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Ujawnił brutalną prawdę w całej sprawie. A Wy po czyjej jesteście stronie w całym sporze o pandemię i szczepionki? Zostawcie komentarz pod tekstem!

Ta wypowiedź spotkała się z szerokim odzewem nie tylko wśród ekspertów od koronawirusa. - Naprawdę, z całą odpowiedzialnością, ja nikogo nie namawiam do tego, żeby brał szczepionki, ani nikogo nie namawiam do tego, żeby ich nie brał. Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego, że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce. I nikt nie daje mi gwarancji, jak mój organizm zareaguje. Nie ma 100% pewności, że każdy organizm zareaguje tak samo - powiedziała Edyta Górniak w Polsat News i powtórzyła, że jeśli będzie musiała, to wyprowadzi się z Polski.

PRZECZYTAJ: Edyta Górniak prawo jazdy MA JUŻ ROK, ale sama wciąż NIE JEŹDZI - GALERIA

Piosenkarka twierdziła też, że pandemia jest nadmuchana. Z oburzeniem na jej twierdzenia o koronawirusie zareagowali nie tylko eksperci, ale też politycy. W rozmowie z nami poseł PiS, ale i lekarz, Bolesław Piecha, mocno skomentował wypowiedzi Edyty Górniak. - Są osoby, które mają wpływ na naszych obywateli, a Edyta Górniak niewątpliwie do nich należy. I nie powinny się tak wypowiadać. To snucie mitologii i w czasach pandemii takie wypowiedzi w niczym nam nie pomogą, a na pewno zaszkodzą. Jej stwierdzenia nie mają pokrycia w faktach i są po prostu głupie. Szczepionki na koronawirusa nie należy się bać – powiedział nam Bolesław Piecha.

ZOBACZ TAKŻE: Zapytano Niedzielskiego o Edytę Górniak. Minister zdrowia nie wytrzymał! MIAŻDŻĄCE słowa

Edyta Górniak zaskoczy wszystkich. Jej decyzja wywołała u wszystkich dosłownie SZOK!
Najnowsze
KOMENTARZE