Dramatyczne słowa Adamowicz do wyborców Bosaka. Mowa o EGZYSTENCJALNYM ZAGROŻENIU!

2020-06-30 11:38 LIKP
Magdalena Adamowicz
Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Wybory 2020. Przed drugą turą wyborów prezydenckich 2020 toczy się zażarta walka o głosy wyborców Krzysztofa Bosaka, który w pierwszej turze zdobył niemal 7 proc. głosów. Zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski próbują na różne sposoby przymilać się do konserwatywnego elektoratu. Teraz o wyborców Bosaka postanowiła zawalczyć Magdalena Adamowicz. Padły dramatyczne słowa.

Wybory 2020. Wdowa po Pawle Adamowiczu wystąpiła z mocnym przekazem dla wyborców Krzysztofa Bosaka w pierwszej turze wyborów 2020. - Waszym konkurentem jest tylko PiS (wyborców PO nie przekonacie). Waszym egzystencjalnym zagrożeniem jest monopol władzy PiS (zrobią, wszystko żeby Was zniszczyć) - przekonywała europosłanka Koalicji Europejskiej. - A więc strategicznie dla Konfederacji jest nie głosować na Dudę - podkreśliła. Sam Krzysztof Bosak nie chce wskazywać swoim wyborcom, na kogo mają zagłosować w drugiej turze. - Nikogo nie będziemy popierać. Nie będziemy wchodzić tutaj w żadne gry - stanowczo deklarował w rozmowie z "Super Expressem" (CZYTAJ O TYM TUTAJ).

Sedno Sprawy - Małgorzata Kidawa-Błońska

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kandydat Konfederacji wyborach 2020 powiedział nam także, że nie działa na niego "podlizywanie się Dudy i Trzaskowskiego". Czy na jego wyborców zadziałają słowa Magdaleny Adamowicz? Okaże się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Druga tura wyborów 2020. Duda kontra Trzaskowski. Tylko CZTERY (!) głosy różnicy

Najnowsze