Przeraźliwie wychudzony Wałęsa! Zdjęcia z gabinetu lekarskiego szokują! "Opieki Maryi"

2021-02-25 17:13 aac
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

Nie da się ukryć - obecny wygląd Lecha Wałęsy (78 l.) szokuje! W internecie właśnie pojawiły się zdjęcia przeraźliwie wychudzonego byłego prezydenta. Zostały one wykonane w gabinecie lekarskim. "Panie prezydencie, życzymy zdrowia", "Zdrówka i opieki Maryi. I teraz żadne wichry pana nie zmogą" - piszą teraz ludzie do Wałęsy.

Niegdyś Lech Wałęsa  na czele „Solidarności” walczył z komunizmem. A teraz za pomocą szczepionki postanowił pokonać groźnego koronawirusa! Były prezydent przyjął właśnie drugą dawkę preparatu, co to oznacza, że jest już bezpieczny! - Znowu się poddałem - drugie szczepienie – zakomunikował szczęśliwy Wałęsa w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcia z gdańskiej przychodni. Na zdjęciach rzuca się w oczy jeszcze jedno - szczupła sylwetka byłego prezydenta. Wałęsa ostatnio postanowił się odchudzić. Przeszedł nawet restrykcyjny post dr Ewy Dąbrowskiej. Jak widać, walka o lepszą sylwetkę również mu się udała!

NIE PRZEGAP: Wielka metamorfoza Danuty Wałęsy. Żona byłego prezydenta jest nie do poznania!

Epidemiolodzy przypominają, że każda zaszczepiona osoba, to mały krok w kierunku pokonania pandemii. Można więc powiedzieć, że swą decyzją o szczepieniu Wałęsa przysłużył się do zwalczenia szerzącego się na świecie wirusa! - Chcę jeszcze trochę popracować i wyprowadzić Polskę na dobre tory – tak Wałęsa tłumaczył, dlaczego się zaszczepi na łamach „Super Expressu”. Oby to wyprowadzenie Polski na dobre tory oznaczało koniec „rządów” koronawirusa!

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Zjednoczona Prawica jest wewnętrznie zepsuta
Najnowsze