Dramatyczny apel Pawłowicz! Była posłanka jest w kropce i prosi o pomoc. To katastrofa...

2021-01-22 7:24 jot
Krystyna Pawłowicz
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz to jedna z tych znanych osób, które nie boją się nowych technologii, a w wirtualnym świecie czuje się jak ryba w wodzie. Niestety, niespodziewanie w Internecie wydarzyło się coś, co ją bardzo zdenerwowało. Była posłanka została perfidnie wykorzystana przez oszusta. To wręcz się w głowie nie mieści, jak ktoś mógł jej wywinąć taki numer.

Pawłowicz to jedna z tych znanych osób, które nie boją się nowych technologii, a w wirtualnym świecie czuje się jak ryba w wodzie. Doskonale radzi sobie z buszowaniem w Internecie. Chociaż swego czasu zapowiadała, że usunie konto na Twitterze i zniknie z mediów społecznościowych, to na szczęście dla swoich fanów, zrezygnowała z tego zamiaru. Co więcej, teraz miała ochotę zarejestrować się w zupełnie nowym portalu społecznościowym Albicla, który został stworzony jako polska odpowiedź na Facebooka. Wymyślony został w środowisku Gazety Polskiej, więc zainteresował i Krystynę Pawłowicz. Okazuje się jednak, że byłą posłankę spotkało w związku z owym portalem przykre doświadczenie. Oto, gdy chciała się tam zarejestrować i być częścią tej wirtualnej społeczności, doznała szoku! O wszystkim czym prędzej sędzia Trybunału Konstytucyjnego zawiadomiła na Twitterze. Sprawa jest poważna i to bardzo!

CZYTAJ>>>Cejrowski chce od rządu jednego. Spadniecie z krzeseł, jak się dowiecie czego!

Dramatyczny apel Pawłowicz! Była posłanka jest w kropce i prosi o pomoc. To katastrofa...

Krystyna Pawłowicz zaalarmowała, że ktoś bezczelnie z niej zadrwił i założył konto na jej imię i nazwisko. Mało tego, jako zdjęcie profilowe wykorzystał jedno z tych, które pokazują, jak  Pawłowicz rozmawia z jedną ze stacji telewizyjnych: -  UWAGA,UWAGA!!! Wczoraj jakiś łobuz założył konto na Albicla podszywając się pode mnie Jest to FAŁSZYWE konto. - napisała najwyraźniej mocno zdenerwowana. I nie ma się co dziwić, nikt nie chciałby być w jej sytuacji. Jak dodała: - Proszę o zgłaszanie oszusta. Blokuje mi wejście na to nowe medium. Dziękuję. Oby wszystko się pomyślnie wyjaśniło.

SPRADŹ>>>Draka! Olejnik nie spodziewała się, że na jaw wyjdzie jej prywatna rozmowa. A jednak...

Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Najnowsze
KOMENTARZE