Duda przegrywa z Trzaskowskim! Przynajmniej w tym sondażu

2020-05-23 7:48 oprac. AG
Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
Autor: Łukasz Gagulski/SE, AP Photo/Czarek Sokolowski

W sondażu se.pl na najseksowniejszego kandydata na prezydenta zdecydowanie najlepszy wynik osiągnął Rafał Trzaskowski. Za nim uplasował się Andrzej Duda. Ale na podium znalazł się także Władysław Kosiniak-Kamysz nazywany przez swoją małżonkę "Tygrysem...".

Trwa walka o urząd prezydenta kraju. Niebawem mają odbyć się wybory prezydenckie. Choć wciąż mamy pandemię i prowadzenie kampanii wyborczej jest mocno utrudnione, to kandydaci nie poddają się i robią wszystko, by zdobyć serca Polek i Polaków. Kandydaci każdego dnia prężą muskuły, by przypodobać się jak największej grupie wyborców. I nie ma co się dziwić. Jest o co walczyć. Wygrany obejmie najwyższy urząd w państwie.

Jak to przed wyborami, pojawiają się rozmaite sondaże, w których zazwyczaj pyta się respondentów, na kogo zagłosują bądź już zagłosowali w danych wyborach. Tymczasem se.pl przeprowadziło dość nietypowy sondaż. Zapytaliśmy internautów, który kandydat na prezydenta jest według nich...najseksowniejszy i najprzystojniejszy. Wiadomo bowiem, że prezydent pełni także rolę reprezentatywną i po prostu powinien dbać o swój wygląd. I jaki zapadł werdykt? Zdaniem internautów, którzy zdecydowali się wyrazić swoje zdanie w sondażu se.pl, najseksowniejszym kandydatem na prezydenta Polski jest...Rafał Trzaskowski. Zdobył on 52 głosy. Za nim uplasował się Andrzej Duda, zdobywając 42 głosy. Na podium znaleźli się także Władysław Kosiniak-Kamysz nazywany zawadiacko przez swoją małżonkę "Trygrysem" oraz Szymon Hołownia. Panowie uzyskali po 9 głosów. 

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze