Duda SHOW w Święto Niepodległości. O tym nikt nie mówi, a WIDEO jest

2019-11-12 8:15 LIKP
Andrzej Duda. Obchody Święta Niepodległości
Autor: Jakub Kaminski/East News Andrzej Duda. Obchody Święta Niepodległości

11 listopada to zawsze dla każdego prezydenta RP pracowity dzień. W końcu rocznica odzyskania niepodległości jest raz w roku i trzeba tego dnia wypaść godnie. Z drugiej strony jednak trzeba pamiętać o jednym. Przypomniał o tym Andrzej Duda. Prezydent w Święto Niepodległości pokazał swoją drugą twarz. Chwilami przypominał wręcz gwiazdę rocka. Jest nawet wideo!

To był trudny, ale bardzo przyjemny, dzień dla Andrzeja Dudy. Od rana uczestniczył W uroczystościach kościelno-państwowych, gdzie cały czas musiał zachować koncentrację i powagę. Towarzyszyła mu małżonka, która kolejny raz zadała szyku. W kościele wszyscy patrzyli właśnie na nią! Przyćmiła nawet prezydenta i członków rządu (CZYTAJ TU I ZOBACZ ZDJĘCIA). Prezydent bardziej wyluzować mógł się popołudniu. W Rypinie przybijał piąteczki, a ludzie cykali sobie z nim "selfiaki". W tłumie prezydent czuł się jak ryba w wodzie.

ZOBACZ TEŻ: "OHYDA". Spisek Dudy i Kosiniaka-Kamysza?! Lider PSL POTWORNIE oberwał

Wieczorem z kolei Duda wybrał się na tańce pod Pałac Prezydencki. To tam odbył się koncert "Gramy dla Niepodległej" z udziałem m.in.: zespołu Golec uOrkiestra, Piotra Cugowski, Andrzeja Lamperta i GROMEE - Dziękujemy, że tak jak rok temu możemy się tutaj spotkać wieczorem z radością. Po to, żeby w radości, w tańcu, w śpiewie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości, tę 101. rocznicę - mówił na początku imprezy Duda, podkreślając dobitnie, że 11 listopada to święto radosne .

Najnowsze