Durczok nazwał Wildsteina "pajacem". W odpowiedzi usłyszał czułe... "misiu". Na tym się nie zakończyło!

2021-06-17 18:00
 Kamil Durczok
Autor: Kasia Zaremba/SE Kamil Durczok

Kamil Durczok od dłuższego czasu znany jest w mediach społecznościowych z tego, że w ogóle nie gryzie się w język i potrafi w bardzo nieelegancki sposób zwracać się do swoich adwersarzy. Gdy Dawid Wildstein w swoim wpisie postanowił ironicznie zaatakować Bartosza Węglarczyka, do akcji wkroczył Durczok. Kazał on zamknąć się Wildsteinowi, po czym wyzwał go jeszcze od "pajaca". To zapoczątkowało naprawdę niecodzienną polemikę, którą użytkownicy Twittera śledzili z zapartym tchem!

Kamil Durczok wdał się w wymianę kuriozalnych wpisów z Dawidem Wildsteinem po tym, jak ten drugi postanowił wbić szpileczkę w Bartosza Węglarczyka. Stało się to po spotkaniu pomiędzy prezydentem USA Joe Bidenem a prezydentem Rosji Władimirem Putinem. - Czy Węglarczyk napisał już, że szczyt Biden i Putin (oraz kilkugodzinne show rosyjskiego dyktatora) jest dowodem na antyrosyjskość Bidena, proamerykańskość Putina a największym przegranym tego spotkania jest Kaczyński? Czy jeszcze nie przyszedł prikaz z centrali? - napisał Wildstein. Obojętnie wobec tych słów nie mógł najwyraźniej przejść Durczok. Była gwiazda TVN w bardzo żołnierskich słowach skomentowała krótko:

- Zamknij się, pajacu

Czy na tym "wymiana uprzejmości" się zakończyła? Nie żartujcie! - Nie mów do mnie misiu jak do swoich koleżanek w TVNie... - napisał Wildstein. Czy Kamil Durczok odpuścił? A gdzież by tam! - Ty za mały jesteś, żeby mi mówić co mam robić. Do taty wracaj, może wtedy zyskasz okruchy mojego szacunku. Ojcu do pięt nie dorastasz, chłopczyku - odparł. - Misiu, chciałem Ci ostro odpisać, ale przyjaciółka słusznie zauważyła, że jesteś biednym, uzależnionym typem i żeby odpuścić. Więc odpuszczam i szczerze radzę, przy okazji, idź na odwyk. I pozdrów Jasia Kapelę - na równie "wysokim poziomie" replikował Wildstein.

Na tym panowie zakończyli swoją sieciową wojenkę, przynajmniej na jakiś czas...

Rok więzienia dla Kamila Durczoka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE