Dwóch OJCÓW?! To jest CHORE! OSTRE SCENY na Marszu dla Życia i Rodziny. / KOMENTERY [WIDEO].

2021-09-21 15:52
SE komentery
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

"To jest chore, to trzeba leczyć" - złościli się uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Dlaczego związek jednopłciowy nie może założyć szczęśliwej rodziny? Takie pytania naszego reportera wywoływały frustrację i gniew. "Szanuję tych ludzi, ale żeby się nie ujawniali, żeby po cichu byli" - usłyszał Adam Feder.

"Będziemy się za nich modlić, to jest chore, to trzeba leczyć" - grzmiała jedna z uczestniczek Marszu dla Życia i Rodziny. Kilka tysięcy osób przemaszerowało ulicami Warszawy, aby zamanifestować przywiązanie do tradycyjnych wartości i niechęć do "ofensywy ideologii neomarksizmu", która ma rzekomo zagrażać polskiej rodzinie. Na czele pochodu ramię w ramię maszerowali Robert Bąkiewicz i Marek Jurek, a małopolska kurator oświaty Barbara Nowak zagrzewała do boju ze sceny. Z jej płomiennego przemówienia wynika, że jedynie Polacy są w stanie postawić tamę złu, które nadciąga z zachodu Europy.

ZOBACZ TAKŻE:"Nie nazywajmy GÓ*A ambrozją". BUNT niezaszczepionych / KOMENTERY [WIDEO]

Dlaczego 10 przykazań bożych powinno być "głównym prawem obowiązującym w Polsce"? Jakie zagrożenia czyhają na polską rodzinę? Czy dwóch ojców lub dwie matki mogą założyć szczęśliwą rodzinę z adoptowanym dzieckiem? Jesteś ciekaw, co na ten temat sądzą uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny? Zobacz najnowsze Komentery Adama Federa.

Dwóch ojców? To jest CHORE! Ostre słowa na Marszu dla Życia i Rodziny | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE