Dziennikarz TVN ujawnił prawdę o mailu Dworczyka! Kto by pomyślał?

2021-09-17 18:59
Michał Dworczyk
Autor: TVN24 Michał Dworczyk

TVN może pochwalić się wieloma znanymi i lubianymi dziennikarzami. Jeden z nich, Krzysztof Skórzyński, miał dostać od Michała Dworczyka maila, którego treść miała zostać wykradziona ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera. Reporter postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie.

Dziennikarz TVN, Krzysztof Skórzyński, jest znany widzom głównie z materiałów polityczno-społecznych, jakie przygotowuje dla „Faktów”. Jest także prowadzącym program „Sprawdzam” na antenie TVN24. To właśnie do niego Michał Dworczyk miał wysłać maila z prośbą o konsultację odpowiedzi dla portalu OKO.press. Reporter TVN jednak uważa, że nigdy nie przytaczał wiadomości. Wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które zamieścił na swoim Twitterze. – Nigdy nie wymieniałem w tej sprawie maili z ministrem Dworczykiem. Nigdy także, w żaden, podkreślam – w żaden sposób – nie „doradzałem” ani ministrowi Dworczykowi, ani jakiemukolwiek innemu politykowi, w jakiejkolwiek sprawie! Podkreślam – NIGDY! Byłoby to niedopuszczalne i nie do zaakceptowania. Nie wiem kto miał być adresatem tego maila, z pewnością nie ja. Miał ten był jednym z ponad 26 tys. Nieprzeczytanych w mojej skrzynce – napisał i na potwierdzenie swoich słów dodał screena z telefonu, na którym widać, ile ma nieprzeczytanych wiadomości. Kto by się spodziewał, ze szef Kancelarii Premiera mógłby konsultować swoje odpowiedzi z dziennikarzem innego medium? Sam Michał Dworczyk nadal milczy w sprawie maili, jakie miały wyciec z jego skrzynki mailowej.

Zobacz: Niewiarygodne, co Dworczyk trzymał w piwnicy. Dostał wyrok sądu

Sonda
Co sądzisz o aferze mailowej Michała Dworczyka?
Sedno Sprawy Prusinowski Dworczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE