Dziennikarz TVP Info POŻEGNAŁ się z widzami na wizji. ZOBACZ, co powiedział Piotr Maślak

2016-01-13 13:33 Paula

Lawina pożegnań dziennikarzy z Telewizją Polską ruszyła. Od dnia objęcia funkcji prezesa TVP przez Jacka Kurskiego, niemal codziennie z telewizji odchodzi kolejny znany dziennikarz. Niektórzy mają szansę na pożegnanie z widzami na antenie. Tak jak zrobił to Piotr Maślak, dziennikarz TVP Info. Zobacz, jak Maślak pożegnał się z odbiorcami.

Z Telewizją Polską pożegnali się: Piotr Kraśko, Adam Feder, Jacek Tacik, Elżbieta Byszewska, a także Piotr Maślak. Dziennikarz prowadził znany widzom TVP Info magazyn "Puls Polski", w którym przedstawiał ważne społecznie tematy. Do stacji Maślak trafił niedawno, bo w 2011 roku. Ale od września ubiegłego roku przygotowywał też materiały dla "Wiadomości" TVP 1. Jednak z Telewizją Polską Piotr Maślak był związany też jako prowadził poranny program Jedynki "Kawa czy herbata?". Maślak jest autorem audycji TVP Info "Twoje Info". - Łatwo jest sięgnąć w telewizji po formaty sprawdzone w innych stacjach. Ale postawienie na coś nowego nie jest prostą decyzją, szczególnie, jeśli program ma się ukazywać codziennie, przez dwie godziny, "na żywo" no i z anteną otwartą dla widzów!- mówił Maślak w rozmowie z wiadomosci24.pl, gdy w 2013 powstawał program "Twoje Info".

Piotr Maślak pożegnał się z widzami TVP Info na koniec magazynu "Puls Polski" we wtorek. - Dziękuję państwu za te historie, w których udało nam się pomóc bohaterom naszych reportaży, bo to przede wszystkim państwa zasługa. Dziękuję także za uwagę i mam nadzieję, kiedyś, gdzieś: Do zobaczenia - powiedział. Magazyn był nadawany na antenie o godzinie 16.00.

Zobacz: Dziennikarz od Rydzyka w Wiadomościach! Kim jest Klaudiusz Pobudzin?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze