DZIWNE sugestie na temat Kaczyńskiego. Słynny aktor nie przebierał w słowach

2020-08-09 9:00 Jot
Jarosław Kaczyński. Wymodlił zwycięstwo Dudy
Autor: SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński. Wymodlił zwycięstwo Dudy

Niedawno wielka afera wybuchał po słowach Janusza Gajosa, który ostro skomentował prezesa PiS. Wybitny aktor nazwał Jarosława Kaczyńskiego "małym człowiekiem", który "jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na pół" i dodał: - "To jest zbrodnia. W ten sposób powstawały najgorsze sprawy na świecie. Tak powstawało to, co się później nazywało hitleryzmem". Gajosa wsparł kolega po fachu Daniel Olbrychski i też mocno ocenił Kaczyńskiego. Nawet... bardzo ostro.

Gajos narobił zamieszania, gdy zabrał głos w czasie festiwalu Pol'and'Rock, który w tym roku był w Internecie. Rozzłościł środowisko Kaczyńskiego do tego stopnia, że oberwał od Beaty Mazurek i Ryszarda Terleckiego. O wystąpieniu aktora zrobiło się głośno, a zapytany przez "Wyborczą" Daniel Olbrychski przyznał, że zgadza się z kolegą po fachu i to we wszystkim. Rozwinął jednak swoją myśl: - Żyjemy w fantastycznym okresie i raptem bardzo szkodliwy, wręcz obrzydliwy wpływ ma na to wszystko człowiek, który wyrządza Polsce i polskiemu społeczeństwu tyle zła, człowiek, który jest mistrzem dzielenia - przyznał aktor.

Jego zdaniem prezes PiS wyrządził Polsce wiele zła. Co więcej, w dziwnych słowach odniósł się do prezesa Jarosława Kaczyńskiego i tego jak on działa:- To jest czyste zło. Potem było jeszcze ostrzej! Aktor powiedział, że Kaczyński jest bardzo inteligentny, a używa manipulacji względem ludzi. Olbrychski zasugerował też, że polityk "upaja się złem":  - (...) Jarosław Kaczyński, ma świadomość, że zło czyni, upaja się tym. Z jakiego powodu?  Tu już bym się zwrócił do psychologów, a może nawet do psychiatrów z jakiego powodu człowiek może świadomie wyrządzać społeczeństwu tyle zła, gdy ma takie możliwości, a nie musi tego robić, bo mógłby również własne talenty i inteligencję zamienić na coś pożytecznego i pięknego - powiedział. 

ZOBACZ: Zmiana w wyglądzie Agaty Dudy. WIDZICIE to? Jest nie do poznania! [ZDJĘCIA]

Radosław Sikorski - Express Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.