DZIWNE zdjęcie Jaruzelskiej. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia... [ZOBACZ]

2020-08-04 12:51 Paula
Monika Jaruzelska z psem
Autor: Archiwum rodzinne Moniki Jaruzelskiej Monika Jaruzelska z psem

Monika Jaruzelska jest bardzo aktywną internautką. Nie tylko prowadzi swój kanał z wywiadami, ale też Instagram. Dzieli się na nim zdjęciami ze swojego codziennego życia. Bohaterem zdjęć często jest jej piesek Lolek, ale nie tylko. Ostatnio pokazała coś, co wbiło internautów w fotele! Jej zdjęcie zaskoczyło wszystkich.

Monika Jaruzelska to córka generała Wojciecha Jaruzelskiego. Jest znana nie tylko z tego powodu, ale również ze swojej działalności. Ma na swoim koncie kilka książek, z których najsłynniejsza jest ta pod tytułem "Towarzyszka Panienka". Jaruzelska ukończyła polonistykę, a w szkole średniej uczyła się w tym samym liceum, co Rafał Ziemkiewicz. Pracowała też w mediach, jako współtwórczyni magazynu "Twój Styl", a od pewnego czasu jest gospodynią programu "Towarzyszka Panienka" na You Tube. W Internecie prowadzi też profil na Instagramie, gdzie umieszcza zdjęcia przedstawiające przyrodę, psa Lolka, który był niegdyś bohaterem afery. Jednak jedna z jej ostatnich fotografii wprost wgniotła fanów Jaruzelskiej w fotele. Dlaczego? Przedstawiała ona coś niezwykłego... każdy widział w zdjęciu coś zupełnie innego. 

Paweł Kukiz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Monika Jaruzelska wykonała zdjęcie spalonej zapiekanki! Ale jak! Jej zdjęcie mogłoby spokojnie zostać wystawione w konkursie fotograficznym: - Fakt, nie jestem dobrą kucharką, ale za to jaką kreatywną! Zgadnijcie co tak pięknie przypaliłam ;-) - napisała żartobliwie, a w komentarzu dodała:- Miał być zwykły ryż z zielonym groszkiem...A wyszła zapiekanka z finezyjna nutą goryczy i pożegnaniem garnka .. Internauci byli pod wrażeniem: - Wygląda jak ciasto z owocami sezonowymi, w tym przypadku borówki, i kruszonką....; a ja myślałam, że to wiórki kokosowe; A moją pierwszą myślą było, że to jakieś ciastka; Nie wiem, ale wygląda trochę jak mikrokosmos; Ryż z brylantami - zgadywali internauci. 

ZOBACZ TEŻ: Monika Jaruzelska bez stanika na Mazurach [ZDJĘCIA]

Najnowsze