Edyta Górniak tego się nie spodziewała! Nieoczekiwany atak. Partner Biedronia się wściekł!

2020-12-10 12:20 mav
Edyta Górniak
Autor: AKPA Edyta Górniak

Nie tak dawno w rozmowie z „Super Expressem” Robert Biedroń skrytykował Edytę Górniak za jej kontrowersyjne wypowiedzi na temat pandemii i szczepionki. Teraz głos w "SE" zabrał partner Biedronia, poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek, który walczył jeszcze niedawno z koronawirusem. Polityk przejechał walcem po Edycie Górniak i nie zostawił suchej nitki na jej wypowiedziach. Padły bardzo mocne, szokujące słowa. Piosenkarka znalazła się pod totalnym ostrzałem! Czy Edyta Górniak spali się ze wstydu?! A Wy po czyjej jesteście stronie w całym sporze o pandemię i szczepionki? Zostawcie komentarz pod tekstem!

- Naprawdę, z całą odpowiedzialnością, ja nikogo nie namawiam do tego, żeby brał szczepionki, ani nikogo nie namawiam do tego, żeby ich nie brał. Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego, że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce. I nikt nie daje mi gwarancji, jak mój organizm zareaguje. Nie ma 100% pewności, że każdy organizm zareaguje tak samo – mówiła niedawno Edyta Górniak w Polsat News i powtórzyła, że jeśli będzie musiała, to wyprowadzi się z Polski. Twierdziła też, że pandemia jest nadmuchana. W całej sprawie spotkała się z krytyka ekspertów, lekarzy, ale tez polityków. Kilka dni temu w rozmowie z nami suchej nitki nie zostawił na niej Robert Biedroń. Teraz głos w całej sprawie zabrał partner Biedronia, poseł Krzysztof Śmiszek, który pokonał na szczęście koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Edyty Górniak. Człowiek Kaczyńskiego MIAŻDŻY piosenkarkę, ujawnił brutalną prawdę

- Jako osoba, która przeszła koronawirusa i nie była statystą, apeluję do pani Edyty Górniak, żeby zajęła się śpiewaniem. Komentowanie spraw medycznych niech zostawi specjalistom. I z chęcią spotkam się z nią na dobrą kawę i wytłumaczę na czym polega bycie osobą, która przeszła koronawirusa. Niech zajmie się śpiewaniem i umilaniem czasu tym, którzy dziś cierpią pod tlenem, leżą pod respiratorami, są odizolowani od rodziny i cierpią w samotności. To będzie najlepsza rzecz jaka wyjdzie pani Górniak w kontekście pandemii. Apeluję do niej, żeby nie była egoistką i nie myślała tylko o sobie, bo nie zaszczepienie się powoduje, że stajemy się zagrożeniem dla innych – powiedział nam Krzysztof Śmiszek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak prawo jazdy MA JUŻ ROK, a wciąż jeździ z tyłu. Dlaczego?

PRZECZYTAJ: Edyta Górniak straszy szczepionkami. Mówi o śmierci. Padły też wzruszające słowa o synu

Wielki dramat Edyty Górniak. Robert Biedroń ujawnił szokującą prawdę! Oj, wielu się mocno zdziwi
Najnowsze
KOMENTARZE