Edyta Lewandowska z Wiadomości TVP została zapytana o seks. Jej mąż pogodynek to straszny farciarz

2021-06-23 11:17
Edyta Lewandowska
Autor: AKPA

Edyta Lewandowska to obok Danuty Holeckiej główna żeńska twarz "Wiadomości" TVP. Popularna prezenterka kiedyś nie była wcale kojarzona z polityką, a w telewizji zajmowała się muzyką. Popularność Edycie Lewandowskiej przyniosło m.in. bycie konferansjerką podczas słynnego festiwalu w Opolu. Właśnie odkopaliśmy ankietę, w której w 2008 roku brała udział dzisiejsza gwiazda Telewizji Polskiej. Edyta Lewandowska z "Wiadomości" TVP została zapytana o seks. Czytając odpowiedzi na pytania, nie mamy wątpliwości, że jej mąż, którym jest pogodynek Ziemowit Pędziwiatr, to straszny farciarz.

Edyta Lewandowska i Ziemowit Pędziwiatr to jedna z najbardziej tajemniczych par związanych z TVP. Ona - wielka gwiazda "Wiadomości" TVP, on - popularny pogodynek i aktor. Wydawałoby się, że ciągle powinni być na okładkach kolorowych gazet. Jest jednak zupełnie odwrotnie. Trzeba się nieźle natrudzić, gdy znaleźć w sieci jakiekolwiek informacje o życiu prywatnym Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra. Do niedawna nawet niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że prezenterka "Wiadomości" TVP ma z pogodynkiem dziecko (PISALIŚMY O TYM TUTAJ). O intymnym życiu dziennikarki i pogodynka to już zupełnie nic nie wiadomo. Dlaczego tak strzegą prywatności? Odpowiedź na to pytanie być może znajduje się w ankiecie, którą Edyta Lewandowska wypełniła dla branżowego portalu Wirtualnemedia.pl. W kwestionariuszu z 2008 roku prezenterka TVP musiała dokończyć zdanie: "Seks to dla mnie...". Odpowiedź żony Ziemowita Pędziwiatra jest po prostu mistrzowska. Pogodynek to prawdziwy farciarz - nie musi obawiać się tego, że żona ujawni ich łóżkowe sekrety. Zobacz w naszej galerii zdjęcia Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra. Pod galerią znajduje się dalsza część tekstu.

CZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik poniżona przez doradcę Dudy?! Widzowie w totalnym szoku, kamera TVN wszystko nagrała

W ankiecie bowiem dziennikarka "Wiadomości" TVP jasno zaznaczyła, że seks to "jedna z niewielu zupełnie prywatnych spraw". W świecie polityki i show-biznesu nie jest to norma i często wypływają jakieś pikantne szczegóły dotyczące słynnych par. W przypadku Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra nie ma takich obaw. Mogą oni skupić się na seksie bez obaw, że o tym, co robią albo czego nie robią, dowiedzą się ciekawscy. 

CZYTAJ TAKŻE: Antoni Macierewicz pod kościołem. Jak go zobaczysz, padniesz! To naprawdę on! [Zdjęcia]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze