Ekskluzywne zakupy Bronisława Komorowskiego. Wydał kilka stów na używki ZDJĘCIA

2022-01-22 6:29
Bronisław Komorowski kupuje używki
Autor: PAPS, Marcin gadomski/Super Express Bronisław Komorowski kupuje używki

Bronisławowi Komorowskiemu (70 l.) nie przeszkodziło nic, by udać się na zakupy. Nie byle jakie, bo do specjalnego sklepu dla koneserów, w który można zaopatrzyć się w fajki i cygara! Były prezydent zakupił kilka sztuk ekskluzywnych cygar, za które zapłacił prawie pół tysiąca złotych!

Bronisław Komorowski wybrał się do sklepu dla palaczy, mimo że pogoda nie rozpieszczała. Porywisty wiatr zrywał czapki z głów, a śnieg sypał prosto w oczy, ale to nie powstrzymało byłego prezydenta. Bronisław Komorowski zajechał elegancką limuzyną przed sklep z tytoniem oraz wszelkimi akcesoriami do palenia, a także z fajkami i cygarami. Co kupił były prezydent? Okazuje się, że nabył kilka sztuk eleganckich, markowych cygar, które zdaniem producenta w trakcie palenia dają "posmak runa leśnego oraz grzybów" i są "doskonałe dla palaczy, którzy przyjemności palenia cygar oddają się częściej niż raz dziennie". W wyborze byłemu prezydentowi pomogła ekspedientka. Komorowski zapłacił za cygara kilkaset złotych. Zakupy zostały elegancko zapakowane przez ekspedientkę w paczuszkę. Czy Bronisław Komorowski zakupił cygara sobie czy na prezent? Gdy go o to zapytaliśmy, zaśmiał się tylko, ale nie chciał nam zdradzić szczegółów. 

ZOBACZ>>>Anna Komorowska jak z Rolnicy. Podlasie! Te zdjęcia mówią wszystko

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ KUPUJĄCEGO CYGARA BRONISŁAW KOMOROWSKIEGO

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Tusk nie odbierze wyborców PiS-owi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE