Elżbieta Rafalska weszła z prezydentem do wody. „Czas na chwilę wytchnienia”. Wybory 2020

2020-07-04 16:52 Adam Brzozowski
Elżbieta Rafalska
Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Elżbieta Rafalska

Europosłanka Rafalska ciężko pracuje, aby wspomóc popieranego przez PiS kandydata na prezydenta. Osobiście jeździ po województwie zachodniopomorskim i agituje na rzecz Andrzeja Dudy. Po ciężkiej pracy w upalne dni należy się chłodna kąpiel. Z prezydentem? Dlaczego nie!

Wielu wyborców PiS zapamiętało Elżbietę Rafalską z rządu Beaty Szydło, kiedy pełniła funkcję ministra rodziny. To pod jej kierownictwem resort wprowadził świadczenie 500 plus. Rafalska, obecnie europosłanka PiS, zaangażowała się w kampanię Andrzeja Dudy przed drugą turą wyborów prezydenckich.

– Tytaniczny wysiłek prezydenta przynosi efekty – ciągle jesteśmy na fali wznoszącego poparcia. My też w różnych miejscach w Zachodniopomorskiem prowadzimy kampanię. Duże zainteresowanie, wszyscy deklarują ciężką pracę pomimo upału. Jest dobrze, zwyciężymy – napisała Rafalska na Twitterze i zamieściła zdjęcia z kampanii.

Trzaskowski wbił Dudzie szpilę. Odniósł się do ułaskawienia pedofila

W kolejnym wpisie europosłanki pojawiło się zdjęcie, na którym Rafalska stoi w wodzie (prawdopodobnie w jeziorze) trzymając wyborczy transparent z Andrzejem Dudą. – Czas na chwilę wytchnienia – napisała we wpisie była minister.

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze