Europoseł Adam Bielan ujawnia skrywaną tajemnicę Kaczyńskiego! Teraz wszystko jest już jasne! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Dzieci Adama Bielana rysują kotki Jarosławowi Kaczyńskiemu
Autor: Tomasz Radzik, Shutterstock

Choć Jarosław Kaczyński (71 l.) jest kawalerem i nie ma dzieci, to nie oznacza, że unika kontaktu z maluchami! Nieznany sekret z życia prezesa PiS w naszym programie „Polityczny spacer” ujawnił jego wieloletni współpracownik, europoseł Adam Bielan (46 l.). - Zdarza się, że Jarosław Kaczyński bywa u mnie w domu na kolacji, a moje dzieci uwielbiają prezesa. I malują mu laurki z kotkami – zdradza nam Adam Bielan.

Choć Adam Bielan formalnie należy do Porozumienia Jarosława Gowina, to bez wątpienia jest od dawna jednym z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego! Bardzo ceni polityczną przyjaźń z prezesem z którym zna się od 20 lat. - To jedna z zasad Jarosława Kaczyńskiego, że przechodzi na „ty” ze swoimi współpracownikami, kiedy skończą 40 lat, więc ja już jestem na „ty” z prezesem – zdradza nam Adam Bielan. W programie „Polityczny spacer” Kamila Szewczyka i Piotra Lekszyckiego europoseł ujawnił również, że Kaczyński bywa u niego w domu! - Ani ja ani prezes nie jesteśmy abstynentami, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek nasza kolacja przekroczyła jakąś miarę, jeśli chodzi o alkohol. Zdarza się, że prezes gości u mnie w domu. Wtedy jest okazja porozmawiać luźniej, nie tylko o polityce. Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza córka bardzo go lubi i uważa, że prezes rządzi w Polsce. Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami. Prezes lubi koty – opowiada nam Adam Bielan.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński dostał od przyjaciółki... suszone kasztany. Nie zgadniesz, po co!

Adam Bielan - Polityczny Spacer
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze