Europoseł Lewandowski w żałobie. Zmarła jego ukochana żona

2021-09-15 13:48
Janusz Lewandowski
Autor: Karol Serewis / East News Janusz Lewandowski

Europoseł Janusz Lewandowski przeżywa ciężkie chwile i żałobę. Zmarła jego ukochana żona Lidia. W prasie pojawiły się kondolencje, które pogrążonemu w smutku politykowi złożył prezydent Gdyni i przewodniczący Rady Miasta Gdynia.

Tragedia w rodzinie europosła Janusza Lewandowskiego. Polityk stracił ukochaną żonę. Janusza Lewandowskiego w ciężkich chwilach smutku i olbrzymiej żałoby wspierają politycy samorządowcy. W prasie pojawiły się kondolencje złożone europosłowi, pod którymi podpisali się prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz przewodnicząca Rady Miasta Gdyni Joanna Zielińska. - Wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje Panu Januszowi Lewandowskiemu z powodu śmierci ukochanej żony Lidii - napisano. Europoseł Lewandowski kiedyś wspomniał o swojej ukochanej żonie w jednym z wywiadów.

W magazynie "Viva!" opowiadał, jak poznał panią Lidię: - "Na studiach. Pobraliśmy się w 1977 roku. Lidka śpiewała w chórze: „Sopot, moje miasto…”. Jest zagorzałą sopocianką, choć rodzinne korzenie z Wilna i Pomorza. Za żadne skarby nie opuści tego miejsca. Dlatego od lat jesteśmy małżeństwem w podróży. To znaczy ja dojeżdżam do domu. Najpierw z Warszawy, teraz z Brukseli. Paradoksalnie, łatwiej dostać się na Wybrzeże ze stolicy Unii" - mówił. 

Wielka tragedia! Poseł PiS w żałobie. Zmarła mu 58-letnia żona

Europoseł Lewandowski w żałobie
Autor: SE
Groby polskich polityków. Powązki Wojskowe i nie tylko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE