Jasnowidz Jackowski STRASZY Kaczyńskiego! "To jest bardzo niepokojące..."

2020-09-24 18:16 ZPL
Jasnowidz Jackowski
Autor: Screen You Tube

Ostre tarcia na linii Prawo i Sprawiedliwość - Solidarna Polska i Porozumienie, spowodowały prawdziwe trzęsienie ziemi w polskiej polityce. Rządowa koalicja zawisła na włosku, a wszystko przez brak dyscypliny podczas głosowania nad nowelizacją ustawy o ochronie praw zwierząt. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza, cała sytuacja może się bardzo źle skończyć dla obecnego rządu.

Od zeszłego tygodnia w obozie Zjednoczonej Prawicy niezwykle napięta sytuacja. A wszystko przez to, że Zbigniew Ziobro zagłosował przeciwko nowelizacji o ochronie praw zwierząt, a Jarosław Gowin wstrzymał się od głosu. Dla Jarosława Kaczyńskiego sprawa była prosta: na takich zasadach koalicja funkcjonować nie może. Zawieszona została rekonstrukcja rządu, a w siedzibie PiS zaczęły się gorączkowe narady. W grę wchodziły nawet przedterminowe wybory. I choć wydaje się, że jednak rząd Zjednoczonej Prawicy dalej będzie trwał, to zdaniem Krzysztofa Jackowskiego PiS czekają spore problemy.

- Jest bardzo niepokojące, że jeśli tak się stanie - to stanie się w takim momencie, to będzie zagrywka bardzo niebezpieczna dla naszego kraju i dla nas. Jeśli to się stanie, to będzie przygotowany taki scenariusz, że z jakichś przyczyn - być może przez koronawirusa - przez jakichś dłuższy czas do wyborów nie będzie mogło dojść. Wtedy powstanie coś na kształt rządu tymczasowego, ale bardzo dziwnego. Będziemy oburzeni takim obrotem rzeczy - przewiduje słynny jasnowidz z Człuchowa.

Czytaj: Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA przyszłość Beaty Szydło. To wielu zaskoczy!

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.