Fatalna wieść GRUCHNĘŁA z rana! Kaczyński zblednie. Co tam się wyrabia?!

2020-12-03 12:39
Jarosław Kaczyński
Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Z pewnością nie takich wieści w czwartek rano spodziewał się Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości ostatnio musi obserwować, że jego partia nie jest już tak wysoko w sondażach, jak wcześniej. W najnowszym sondażu przeprowadzonym dla portalu wpolityce.pl, widać, że PiS znów straciło w oczach wyborców. Co tam się dzieje?!

W polskiej polityce nie jest spokojnie, wciąż coś się dzieje. Ostatnie tygodnie pokazują, że szczególnie obecna władza nie może siedzieć spokojnie. Przez Polskę przechodzą kolejne protesty skierowane przeciw rządowi i partii rządzącej. To jednak nie wszystko, co może kłopotać prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Wyraźnie widać w sondażach, że Prawo i Sprawiedliwość traci w oczach wyborców. Najnowszy sondaż pracowni Social Changes, który został przeprowadzony na zlecenie portalu wpolityce.pl, pokazuje, że poparcie PiS znów zmalało. Co prawda o niewiele, ale spadki nie cieszą żadnego polityka. Co pokazuje nowy sondaż? Respondentom zadano pytanie: Na które ugrupowanie oddałbyś głos, gdyby wybory do polskiego parlamentu odbywały się w najbliższą niedzielę? Jakie są wyniki, kto wygrywa w sondażu?

SPRAWDŹ>>>Tego naprawdę BOI się Kaczyński! Zatrważające doniesienia. Wygadał się mąż pani Doroty

Wygrywa w nim Zjednoczona Prawica z poparciem na poziomie 32 proc., ale jak podaje wpolityce.pl, w porównaniu z poprzednim badaniem doszło do spadku o jeden punkt procentowy. Drugie miejsce w sondażu zajęła Koalicja Obywatelska uzyskując 28 proc. poparcia, podium zamyka Lewica z 14 proc. Dalej znalazła się Konfederacja z wynikiem 11 proc., a kolejna uplasowała się Koalicja Polska (PSL jeszcze z Kukiz'15 - badania przeprowadzono w czasie następujących w tej koalicji zmian) z 3 proc. poparcia. 12 proc. respondentów wskazało, że zagłosowałoby na inne ugrupowanie. 

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 27-30.11.

ZOBACZ TEŻ >>> Tak mieszka Jarosław Kaczyński. To najbardziej strzeżony dom w Polsce

Na które ugrupowanie oddałbyś głos, gdyby wybory do polskiego parlamentu odbywały się w najbliższą niedzielę?
Autor: Redakcja SE Na które ugrupowanie oddałbyś głos, gdyby wybory do polskiego parlamentu odbywały się w najbliższą niedzielę?
Super Raport 02.12 (Goście: Jan Krzysztof Ardanowski - były minister rolnictwa, PiS oraz Rafał Jankowski - szef NSZZ Policjantów)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE