Fatalna wpadka! Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest na wizji. Co za wstyd

2021-10-03 17:02
Michał Cholewiński
Autor: Gałązka/AKPA Michał Cholewiński

Michał Cholewiński zapamięta ten dzień na długo. Dziennikarz Polsatu zaliczył wpadkę, która może śnić mu się po nocach. A wszystko przez to, że Cholewiński nie wiedział, że jest już na wizji. Mina jego redakcyjnej koleżanki Joanny Racewicz mówi wszystko! Takie słowo nie powinno paść na antenie, ale trudno, stało się! Zobacz wpadkę na nagraniu wideo.

Michał Cholewiński jakiś czas temu został bohaterem głośnego transferu. Dziennikarz zamienił stację TVP Info na Polsat News. Teraz Cholewiński jest jednym ze współprowadzących programu "Nowy dzień” w Polsat News.

Nie przegap: Dziennikarz TVP przechodzi do Polsatu. Michał Cholewiński krytykował na antenie orzeczenie TK w sprawie aborcji

Nie tak wyobrażał sobie chyba karierę w Polsacie. O Cholewińskim zrobiło się głośno nie dzięki jego osiągnięciom, a przez spektakularną wpadkę! Dziennikarz nie miał pojęcia, że jest już na wizji i pozwolił sobie na siarczysty komentarz dotyczący szczepień.

Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety – zaklął Cholewiński na antenie. O tym, że jego wypowiedź zobaczyli widzowie, dowiedział się za chwilę, a uświadomiła go współprowadząca program Joanna Racewicz, której trudno było ukryć uśmiech.

Takie wpadki dziennikarze i ich widzowie pamiętają już do końca kariery i często je wspominają. Mówiła o tym niedawno chociażby gwiazda TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Nie przegap: Katarzyna Kolenda-Zaleska zaliczyła wielką wtopę na antenie. Jak to możliwe?!

Pod sondą prezentujemy galerię zdjęć ze ślubu dziennikarzy TVP

Sonda
Jak oceniasz wpadkę Michała Cholewińskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE