FATALNE wieści dla Kaczyńskiego. Prezes się ZAŁAMIE! Bardzo NIEPOKOJĄCE

2020-08-10 15:31 CHA
Jarosław Kaczyński
Autor: EAST NEWS Jarosław Kaczyński

To nie tak miało wyglądać! Światło dzienne ujrzał kolejny sondaż, który daje Prawu i Sprawiedliwości niezbyt wysokie notowania. Poparcie leci na łeb na szyję, na nic programy społeczne i wielkie obietnice. Nie ma wątpliwości, że takie informacje mogą doszczętnie załamać Jarosława Kaczyńskiego. Czyżby Polacy stracili zaufanie do prezesa Prawa i Sprawiedliwości i jego ludzi?

Kolejne wybory parlamentarne odbędą się za trzy lata, ale już dziś Kaczyńskiemu powinna się zapalić czerwona lampka. Te wyniki są bowiem bardzo niepokojące. Jak wynika z najnowszego sondażu pracowni IBRiS dla portalu Wirtualna Polska, w wyborach parlamentarnych na ugrupowanie rządzące głos chciałoby oddać 36 proc. Polaków. Dla porównania, jeszcze dwa tygodnie temu na PiS chciało głosować 39,2 proc. badanych. Jednocześnie rośnie poparcie dla Koalicji Obywatelskiej. Obecnie jest to 31 proc., czyli o aż 4,5 pkt. proc. więcej niż uprzednio. A dalej długo, długo nic. Trzecia lokata należy do Lewicy (9,1 proc.), dalej są Konfederacja (6,7 proc.) oraz PSL (5 proc.).

ZOBACZ TEŻ INNY SONDAŻ: POPŁOCH w PiS. Kaczyński w ROZPACZY. Wyciekł TAJNY SONDAŻ

Jeszcze gorzej dla PiS sytuacja wygląda, kiedy na scenę polityczną wchodzi Szymon Hołownia. Wówczas poparcie dla obozu rządzącego równe jest 34,3 proc. Na drugim miejscu znalazła się KO z wynikiem 27,1 proc., a ostatnią lokatę na podium zajęła Polska 2050, czyli ruch Szymona Hołowni. Do Sejmu weszłyby jeszcze Konfederacja (6,1 proc.) i Lewica (5,6 proc.). 

ZOBACZ TEŻ: DZIWNE sugestie na temat Kaczyńskiego. Słynny aktor nie przebierał w słowach

Bortniczuk [Express Biedrzyckiej] Best of

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze