Gowin UJAWNIŁ szczegóły ustaleń. Jednoznaczne stanowisko

2020-09-24 22:59 ZPL
Ziobro i Gowin! Przeproście prezesa!
Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Jarosław Gowin

Jarosław Gowin na specjalnej konferencji prasowej poinformował o najnowszych ustaleniach dotyczących kryzysu w Zjednoczonej Prawicy. - Każdy kryzys to szansa na zmianę na lepsze. Bardzo cieszymy się z sygnałów świadczących, że nieporozumienia przechodzą do przeszłości - ocenił szef Porozumienia.

Temat nr jeden w polskiej polityce to od zeszłego tygodnia kryzys w Zjednoczonej Prawicy. Dziś o godzinie 17 rozpoczęło się kolejne spotkanie w tej sprawie i wydaje się, że konflikt jest zażegnany. Tak przynajmniej wynika ze słów Jarosława Gowina. - Wszystkie znaki zapytania, które pojawiały się w trakcie debat między Porozumieniem a PiS, zniknęły. Osiągnęliśmy 100 proc. zgodę, jak ma wyglądać rola Porozumienia w przyszłym rządzie - powiedział dziś były wicepremier. Polityk dodał, że ewentualne wejście Jarosława Kaczyńskiego do rządu odebrałby z zadowoleniem. - To przyczyni się do jeszcze efektywniejszego funkcjonowania rządu - dodał szef Porozumienia.

Według nieoficjalnych informacji Jarosław Kaczyński ma zostać wicepremierem i nadzorować ministerstwo sprawiedliwości, ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji oraz ministerstwo obrony narodowej.

Czytaj: Kaczyński dostanie GIGANTYCZNĄ PODWYŻKĘ! Bajeczne zarobki! Zyska też PiS!

Express Biedrzyckiej - Robert Winnicki: Kaczyński w rządzie to komiczna sytuacja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze