Gratulacje sypią się dla wnuczki Millera! Musiała się pochwalić

2021-08-04 22:10
Monika Miller
Autor: Artur Hojny

Monika Miller kojarzona jest przede wszystkim ze swojego odważnego stylu i licznych tatuaży. Pokazują, że artystka należy do odważnych osób, a teraz przyszedł czas, kiedy podjęła ważną decyzję. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie. Od razu posypały się gratulacje.

Monika Miller do tej pory mieszkała razem z dziadkiem, Leszkiem Millerem, pod Warszawą. Teraz wszystko się zmieni, bowiem ta postanowiła uwić swoje własne gniazdko. Decyzje o przeprowadzce była dla niej niezwykle ważna, ale też radosna. - Życie różne ma etapy, stawia nas przed różnego rodzaju wyborami i decyzjami. Jedne są przyjemniejsze, drugie mniej. Tym razem czas na te pierwsze – napisała. Już ma swoje własne mieszkanie, z którego bardzo się cieszy. Przy okazji postanowiła też zachęcić innych do podejmowania niełatwych wyborów. - Odebrałam niedawno klucze do swojego własnego mieszkania. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa i powiem tylko tyle: Walczcie o siebie i spełniajcie marzenia. Nie bójcie się podejmować trudnych decyzji, jeśli widzicie w nich sens – stwierdziła. Dodała też zdjęcia nowego lokum. Na razie nie ma w nim mebli, w oczy natomiast rzucają się wiszące kable – pozostałość po wyburzonej ścianie. Widać jednak, że Monika Miller ma do swojej dyspozycji spory balkon, którego wielu może jej pozazdrościć. W komentarzach niemal od razu pojawiły się komentarze z gratulacjami.

Zobacz:

Monika Miller w przejmującym wyznaniu o swoim dziadku! Łzy same cisną się do oczu

Wnuczka Millera w szczerym wywiadzie. Monika Miller opowiedziała o koszmarze! To spadło, jak grom z jasnego nieba

Wnuczka Millera w prześwitującej bluzce bez stanika. To nie biust zwraca uwagę, fani patrzą niżej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE