GRUBO! Kolega z Platformy MASAKRUJE Tuska: "Ma się czego bać"

2020-09-22 19:07 LIKP
Donald Tusk
Autor: Artur Hojny Donald Tusk

Ostatnio wszyscy skupiają się na konflikcie wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Trwają burzliwe negocjacje pomiędzy koalicjantami; de facto nikt nie wie, czy to wszystko uda się jeszcze poskładać. W cieniu tych morderczych przypychanek na prawicy niespodziewanie czarne chmury zebrały się nad Donaldem Tuskiem. Te słowa mogły przerazić byłego szefa rządu.

Donald Tusk niedawno pojawił się w TVN24, gdzie odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych. Były premier oczywiście odniósł się także do kryzysu w Zjednoczonej Prawicy. - Sytuacja w obozie rządzącym przypomina filmową rozmowę gangsterów, a nie polityków w europejskim kraju. To rozmowa o tym, kto komu zrobi więcej krzywdy - stwierdził Tusk. - Kaczyński straszy swoich kontrahentów politycznych, przede wszystkim Ziobrę, natomiast jestem prawie pewien, że nie odważy się rozpisać wcześniejszych wyborów w tej chwili - przekonywał były premier. Po wywiadzie rozpętała się burza. Głos zabrał m.in. były kolega Tuska z Platformy Obywatelskiej - obecnie poseł Solidarnej Polski i wiceminister aktywów państwowych - Janusz Kowalski (TU PRZECZYTASZ O KARIERZE JANUSZA KOWALSKIEGO W PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ). Nawiązał on do sprawy związanej ze Sławomirem Nowakiem! Kowalski niespodziewanie zmasakrował Tuska! 

ZOBACZ TAKŻE: To już jest KONIEC?! Niespodziewany cios w Ziobrę! Z tej strony nie trzymał GARDY

- Sukces podległych Zbigniewowi Ziobrze prokuratorów - zatrzymanie Sławomira Nowaka - to uderzenie w jądro układu Platformy Obywatelskiej. Wiele karier ludzi, którzy stali przy Donaldzie Tusku w czasie jego rządów, ma się czego bać - napisał złowrogo były kolega Tuska z PO. Grubo! 

Władysław Teofil Bartoszewski - Polityczny Spacer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze